Články na téma: Nelly Korda

 • Jessica Korda
  6

  Zprávy

  Jessica Korda v LA stále vede, ale tvrdě ji stíhá světová jednička

  24. dubna 2021 – pv

  I po třetím kole turnaje HUGEL-AIR PREMIA LA Open je v čele turnaje LPGA Jessica Korda. Po kole za 68 ran se však její náskok na světovou jedničku Jin Young Ko ztenčil ze tří na jedinou ránu. 28leté Američance s českými kořeny pomohl udržet vedení silný závěr kola, po kterém jí patří skóre -16.

 • Jessica Korda
  7

  Zprávy

  Jessica Korda drtí v LA soupeřky, Nelly přišla o svou sérii

  23. dubna 2021 – haf

  Dvě báječná kola znamenají, že má vedoucí Jessica Korda před finálovými koly na HUGEL-AIR PREMIA LA Open náskok tří ran na své soupeřky. Skvěle to přitom měla také ve druhém kole rozehrané i mladší Nelly, závěr jí však nevyšel a přišla tak o svoji úžasnou sérii.

 • Jessica Korda
  8

  Zprávy

  V LA vede Jessica Korda! Nelly je čtvrtá a prodloužila úžasnou sérii

  22. dubna 2021 – haf

  Naprosto senzačně vstoupily do turnaje HUGEL Air Premia LA Open sestry Kordovy! Na další akci zámořské LPGA je po prvním kole Jessica Korda ve vedení a Nelly dělená čtvrtá. Mladší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy navíc prodloužila svou skvělou sérii.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Spilková na Havaji zářila. Skončila dvanáctá. Titul slaví Ko

  18. dubna 2021 – ak

  Klára Spilková slaví nadmíru povedený návrat na LPGA. Na turnaji Lotte Championship na Havaji zahrála ve finálovém kole pět ran pod par a s celkovým skóre -17 obsadila skvělé dělené 12. místo. Šestnáctý titul na LPGA, ale první po třech letech, získala Lydia Ko. Reprízu finálového kola můžete sledovat dnes na Golf Channelu od 9:00 nebo 18:00.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Spilková na LPGA opět skvěle. Už atakuje na Havaji první desítku

  17. dubna 2021 – ak

  Do třetice všeho dobrého, platilo ve třetím kole turnaje LPGA Lotte Championship na Havaji pro Kláru Spilkovou. Vlastně toho nejlepšího. Díky kolu za 67 ran se posunula na skóre -12 a už na dělenou 16. pozici. Nejlepší kolo dne 63 ran předvedla Nelly Korda a je už druhá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení