Články na téma: Nelly Korda

 • Klára Spilková
  11

  Zprávy

  Spilková na Havaji září. Na LPGA přidala další skvělé kolo

  16. dubna 2021 – pv

  Klára Spilková přidala na Lotte Championship na Havaji další skvělé kolo. Druhou rundu zahrála za 68 ran (-4) a s celkovým skóre -7 je v polovině turnaje LPGA na děleném 20. místě. Stejně je na tom i Jessica Korda. Její mladší sestra Nelly zahrála stejně jako Spilková 68 ran a drží dělené 3. místo se ztrátou pěti ran na vedoucí Yuku Saso.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Skvělý start Spilkové na Havaji. Sestry Kordovy na špici

  15. dubna 2021 – pv

  Klára Spilková odehrála výborně své první letošní kolo na LPGA. Na Lotte Championship na Havaji zapsala na úvod 69 ran a se skóre -3 se zařadila do třetí desítky leaderboardu. Skvěle se dařilo oběma sestrám Kordovým. Nelly je po prvním kole v TOP 3 (-7) , do TOP 10 se vešla i Jessica (-5).

 • Nelly Korda
  13

  Bleskovky

  Nelly Korda se loučila báječným kolem a skončila dělená třetí

  5. dubna 2021 – haf

  To nejlepší si Nelly Korda nechala na ANA Inspiration až na konec. V nedělním finálovém kole se dostala šest ran pod par hřiště a s celkovým skóre -11 obsadila dělenou třetí příčku. Její starší sestra Jessica po kole v paru skončila na děleném 36. místě.

 • Nelly Korda
  14

  Bleskovky

  Nelly Korda útočí na majoru na TOP 10, skvěle zahrála i Jessica

  4. dubna 2021 – haf

  Povedený den prožily v sobotu sestry Kordovy na úvodním letošním majoru. Mladší Nelly je před finálovým kolem ANA Inspiration na děleném 11. místě, jen ránu za elitní desítkou. Starší Jessica pak mohla vystřihnout nejlepší rundu dne, nebýt dabláče na závěr.

 • Nelly Korda
  15

  Bleskovky

  Nelly Korda je na ANA Inspiration dvacátá, Jessica se trápila

  3. dubna 2021 – haf

  Na první golfový major pro rodinu Kordových to v tomto týdnu na ANA Inspiration nevypadá. Jessica Korda se po povedeném prvním kole trápila a nakonec jen tak tak, přesně na ránu, prošla cutem. Mladší Nelly je na tom sice lépe, ale na první místo ztrácí šest ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení