Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly a Jessica Kordovy
  16

  Zprávy

  Kordovi jsou na roztrhání. Řeší dilema být se synem, nebo s dcerami

  31. března 2021 – ak

  Ta otázka se už pár dní nemění: Na kdy mám zamluvit letenky, abyste byli s námi na prvním majoru roku? Aby bylo jasno, otázku směřují Nelly a Jessica Kordovy na své rodiče Petra a Reginu. Jenže ti jsou tak trochu na roztrhání. V akci je totiž i jejich syn Sebastian.

 • Klára Spilková
  17

  Bleskovky

  Nejen Spilková se prala s větrem, Nelly Korda skončila v TOP 10

  29. března 2021 – haf

  Těžké finálové kolo čekalo na hráčky na IOA Championship ze série Symetra Tour. Silný vítr trápil všechny, tedy i Kláru Spilkovou, která se v sobotu kolem za mínus tři zachránila v turnaji. Tentokrát si o čtyři rány pohoršila a s celkovým skóre +5 obsadila dělenou 52. pozici.

 • Austin Ernst
  18

  Bleskovky

  Na LPGA slaví titul Ernst, Kordovy v tom ale měly trochu prsty

  8. března 2021 – ak

  Až ve třetím letošním podniku LPGA figuruje v kolonce vítězů jiné jméno, než Jessica, nebo Nelly Korda. Ze svého třetího titulu na LPGA se tentokrát na hřišti Golden Ocala radovala Američanka Austin Ernst. Nicméně sestry Kordovy měly v jejím triumfu tak trochu prsty.

 • Nelly Korda
  19

  Bleskovky

  Nelly se trápila, vítězná série sester Kordových na LPGA skončí

  7. března 2021 – haf

  První nepovedené kolo v roce 2021 odehrála Nelly Korda. A bohužel pro ni znamená, že vypadla z boje o titul na Drive On Championship. Zámořská LPGA tak, pokud se nestane něco naprosto nečekaného, pozná v tomto roce poprvé jinou šampionku, než je Korda.

 • Nelly Korda
  20

  Bleskovky

  Nelly Korda dělí 4. místo a říká: Je to psychicky vyčerpávající

  6. března 2021 – haf

  Nepatrné pohoršení v leaderboardu zaznamenala Nelly Korda během druhého kola Drive On Championship, když opustila první příčku a dělí čtvrtou. Přesto má před víkendem skvělou výchozí pozici, i když přiznává, že turnaj je pro nic velmi psychicky náročný.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení