Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  21

  Bleskovky

  Nelly Korda na LPGA opět vede! Jessica je navíc dělená šestá

  5. března 2021 – haf

  Fantastickou formu mají na úvod roku 2021 sestry Kordovy, především pak mladší Nelly. Poté, co skončila dělená třetí na Turnaji šampionek a v minulém týdnu vyhrála Gainbridge LPGA dělí na další akci zámořského okruhu po prvním kole vedení. A skvěle hraje i Jessica.

 • Jessica a Nelly Kordovy
  22

  Zprávy

  Sestry Kordovy spolu ve flightu. Zahrají si i tři jamky z Augusty

  4. března 2021 – ak

  Sezona LPGA zná zatím jen dvě vítězky, sestry Korda. Starší Jessica vyhrála úvodní podnik roku, mladší Nelly zvítězila minulý týden. A teď, aby se to nepletlo, nastoupí obě spolu ve flightu ve třetím podniku LPGA. Společnost jim bude dělat světová jednička.

 • Nelly Korda
  23

  Zprávy

  Zase Korda! Nelly oslavila čtvrtý titul na LPGA s celou rodinou

  1. března 2021 – haf

  V prvním turnaji nové sezony LPGA jí to ještě nevyšlo, na Turnaji šampionek ale triumfovala její starší sestra Jessica. Tentokrát už ale Nelly Korda přemožitelku nenašla a v neděli na Gainbridge LPGA získala svůj čtvrtý titul na okruhu. A oslavila ho s celou rodinou.

 • Nelly Korda
  24

  Bleskovky

  Nelly Korda už vede! Naváže na vítězství sestry Jessicy?

  28. února 2021 – haf

  Není vůbec nereálné, že LPGA letos po dvou turnajích nebude znát jiné jméno šampionky, než je Korda. Poté, co Jessica vyhrála úvodní Turnaj šampionek, je to tentokrát Nelly, kdo je před finálovým kolem nejblíže vítězství na akci Gainbridge LPGA. Vede totiž o ránu.

 • Jessica a Nelly Korda
  25

  Zprávy

  Jessica Korda: Nelly a já rivalky? Nesmysl, i když to možná někdo chce

  15. února 2021 – ak

  Jessica Korda v lednu získala už svůj šestý titul na LPGA poté, co v napínavém finiši proměnila osmimetrový putt znamenající první vítězství od roku 2018. Mezi poražené odsunula i svou sestru Nelly. Rivalitu mezi sourozenci ale nečekejte.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení