Články na téma: PGA Tour

 • Tyrrell Hatton
  6

  Zprávy

  Unavený Hatton vede CJ Cup. Hlavní téma? Mikina s kapucí

  16. října 2020 – haf

  Tyrrell Hatton prožívá skvělé období. V minulém týdnu vyhrál prestižní BMW PGA Championship na European Tour a v tomto týdnu se po prvním kole ujal vedení na lukrativním CJ Cupu na PGA Tour. Hlavním tématem ale zůstává to, v čem ve Wentworthu hrál. Mikina s kapucí.

 • Rory McIlroy
  7

  Bleskovky

  Inspirace Brysonem. Také Rory McIlroy se snaží prodloužit

  15. října 2020 – haf

  Rory McIlroy dlouho patřil během své kariéry k hráčům, kteří určovali trend hry z týčka, především co se týče délky ran. V posledních letech ale zaostává za některými americkými ranaři, letos pak jako prakticky celý svět za Brysonem DeChambeauem. Teď to chce změnit.

 • Dustin Johnson
  8

  Zprávy

  DJ měl pozitivní test na COVID-19, odhlásil se ze CJ Cupu

  14. října 2020 – haf

  Koronavirus COVID-19 opět výrazně promluvil do letošního ročníku CJ Cupu. Akce, která se kvůli celosvětové pandemii musela přesunout z Asie do Las Vegas, nyní přichází o jednu ze svých největších hvězd. Na poslední chvíli se musel odhlásit Dustin Johnson.

 • Ernie Els
  9

  Zprávy

  Els získal svůj druhý titul mezi veterány, na PGA Tour slaví Laird

  12. října 2020 – haf

  Dramatickou podívanou na SAS Championship pro sebe na posledních dvou greenech rozhodl Ernie Els a získal druhý titul na PGA Tour Champions. Na PGA Tour se nejvíce v Las Vegas dařilo Martinu Lairdovi, který vyhrál Shriners Hospitals for Children Open v play-off.

 • Brooks Koepka
  10

  Bleskovky

  Brooks Koepka se vrací, přihlásil se na CJ Cup v Las Vegas

  9. října 2020 – haf

  Bývalý první hráč světa se po dvouměsíční přestávce vrací do práce! Brooks Koepka je ve startovní listině CJ Cupu, který se bude hrát příští týden v Las Vegas. Bývalý šampion turnaje, který se kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přesunul z Asie do USA, věří, že je připraven.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení