Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  6

  Bleskovky

  Kdy bude hrát Woods další turnaj? Máme podrobnosti

  29. května 2020 – Pavel Poulíček

  Po charitativním souboji s Philem Mickelsonem si dává Tiger Woods přestávku. Ale do kdy? Poslední turnaj na PGA Tour odehrál v polovině února v Kalifornii. V posledním kole přinesl 77 ran a na Genesis Invitational skončil 68. Ozvalo se chronické zranění zad, další významné turnaje vynechal včetně The Players. Tigerův turnajový návrat by se nyní měl uskutečnit na jeho oblíbeném hřišti.

 • John Daly junior2_čtverec.jpg
  7

  Bleskovky

  Jako vejce vejci. John Daly junior jde ve stopách otce

  28. května 2020 – Pavel Poulíček

  Příběh jako z amerického filmu se odehrával v minulých dnech na hřišti Crooked Stick Golf v Indianě. 16letý John Daly junior bojoval o životní vítězství na stejném hřišti, kde jeho otec v roce 1991 vyhrál svůj první major PGA Championship.

 • Dustin Johnson a Brooks Koepka
  8

  Bleskovky

  Colonial očekává nejsilnější startovní pole ve své historii

  27. května 2020 – haf

  Není se úplně čemu divit. Colonial je už tak dost lukrativní golfová adresa, která rok co rok naláká řadu velkých golfových jmen. Letos je však pozice turnaje Charles Schwab Challenge silnější, než kdy jindy. Už za dva týdny totiž restartuje zámořský okruh PGA Tour.

 • Rory McIlroy
  9

  Zprávy

  Podle McIlroye letos Ryder Cup nebude. Kedíka má v karanténě

  27. května 2020 – haf

  Rory McIlroy už se pilně chystá na restart PGA Tour, který má nastat už 11. června turnajem v Colonialu. I kvůli tomu v domě pro hosty poskytl karanténu svému kedíkovi, kterého podle vlastních slov letos nejspíše během Ryder Cupu nevyužije. Myslí si totiž, že nebude.

 • Lee Westwood a Tommy Fleetwood
  10

  Zprávy

  Profesionální golfisté mohou cestovat do USA bez omezení

  26. května 2020 – haf

  Dobrá zpráva nejen pro Kláru Spilkovou a další profesionální golfisty, ale všechny sportovce, přišla koncem minulého týdne ze zámoří. Při návratu do USA za svými profesními povinnostmi totiž nebudou muset podstoupit mimo jiné 14denní karanténu ani další omezení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení