Články na téma: PGA Tour

 • Lee Westwood
  11

  Bleskovky

  Hrát první turnaje PGA Tour se mi nevyplatí, lituje Westwood

  21. května 2020 – haf

  Nejlepší golfisté světa už se nemohou dočkat, až se v polovině června restartuje PGA Tour. Někteří u toho ale budou chybět, přestože jinak by neváhali a hráli. Cestovní omezení, které ale nyní po světě platí, je minimálně na úvodní turnaje nepustí. Je mezi nimi i Lee Westwood.

 • Tommy Fleetwood
  12

  Zprávy

  Kdo všechno se na PGA Tour nevrátí? Hráči řeší dilema

  15. května 2020 – haf

  Již za necelý měsíc se má opět rozběhnout slavná PGA Tour. A i když se většina nejlepších golfistů na její restart 11. června v Colonialu těší, někteří možná budou muset minimálně v úvodu chybět. Do Spojených států je totiž nepustí přísná karanténní opatření.

 • Rory McIlroy
  13

  Bleskovky

  McIlroy odtajnil, kde všude bude po restartu PGA Tour hrát

  15. května 2020 – haf

  Nejen golfoví fanoušci, ale i hráči se samozřejmě těší na restart PGA Tour, který nastane 11. června turnaje Charles Schwab Challenge. V Colonialu u něho nebude chybět ani první hráč světa Rory McIlroy, který v rozhovoru pro Golf Channel odtajnil i své další plány.

 • The Players
  14

  Zprávy

  37 stran! PGA Tour odhalila svůj zdravotní plán pro restart

  14. května 2020 – haf

  Již za necelý měsíc by se měla opět rozběhnout slavná PGA Tour a hráči už nyní vědí, jak se budou muset minimálně v úvodních týdnech po restartu chovat. Čekají je přitom úplně jiné turnaje, než na které byli zvyklí. Ale hlavní je, že mohou hrát. Jak pro ně, tak pro fanoušky.

 • Sentry Tournament of Champions
  15

  Zprávy

  PGA Tour prodlouží o rok hráčům status, mění Turnaj šampionů

  1. května 2020 – haf

  PGA Tour odhalila své plány, jak naloží s výrazně ovlivněnou sezonou, během které bylo zatím odloženo nebo rovnou zrušeno 13 turnajů. Hráči se nemusí obávat o to, že by pro další ročník ztratili svůj status, těch nových se naopak na okruhu objeví výrazně méně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení