Články na téma: PGA Tour

 • Hudson Swafford
  16

  Bleskovky

  Na druhé jamce ho bodl sršeň. Výsledek? Vedení na PGA Tour!

  26. září 2020 – haf

  Kde komu by podobný zážitek zkazil den, velmi pravděpodobně by to znamenalo konec golfové rundy. Hudson Swafford se ale takovou maličkostí, jako je bodnutí od sršně, rozhodit nenechal a po druhém kole se dokonce ujal vedení na dalším turnaji PGA Tour.

 • Tiger Woods
  17

  Bleskovky

  Tiger Woods potvrdil svůj další start, kde bude hrát?

  25. září 2020 – haf

  Tiger Woods odtajnil své další plány. Ještě než bude obhajovat svůj loňský titul na Masters, střihne si jinou obhajobu. Koncem října vyrazí na Zozo Championship, které se však nebude hrát v Japonsku, ale v kalifornském Sherwood Country Club.

 • Dustin Johnson
  18

  Bleskovky

  DJ se stal hráčem roku na PGA Tour, Scheffler nováčkem

  15. září 2020 – haf

  Ještě před měsícem a půl byste si nejspíše ťukali na čelo, kdyby vám někdo řekl, že se Dustin Johnson stane hráčem roku na PGA Tour. Nyní je to ale naprosto jednoznačné. DJ našel ztracenou formu a prožil jedno z nejlepších golfových období svého života.

 • Miguel Angel Jiménez
  19

  Bleskovky

  Výhry veteránů. Tituly slavili Jiménez a Cink

  14. září 2020 – haf

  Že vyhraje Miguel Angel Jiménez na PGA Tour Champions, to není nic až tak překvapivého. Na zámořské veteránské sérii ve svých 56 letech stále patří mezi mladíky. Triumf Stewarta Cinka na PGA Tour už ale lehkým překvapením je. O to více, že přišel po více jak deseti letech.

 • Kevin Kisner
  20

  Bleskovky

  Kisner pobouřil tweetem na adresu zemřelých s koronavirem

  13. září 2020 – haf

  Každý tu a tam na internetu ustřelí. Tentokrát se to "podařilo" Kevinu Kisnerovi, který za svou reakci na tweet bývalého hráče NBA Rexe Chapmana sklidil neuvěřitelnou vlnu kritiky. Celkem pochopitelně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení