Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  Rory McIlroy prozradil detaily o Woodsově operaci, co řekl?

  21. ledna 2021 – haf

  Rory McIlroy se stal na pár minut tiskovým mluvčím Tigera Woodse. To když se ho novináři v Abú Zabí před turnajem European Tour zeptali, jestli něco neví o Woodsově páté operaci zad. A on věděl.

 • Tiger Woods
  7

  Bleskovky

  Tiger Woods a Rory McIlroy ukázali drivery pro rok 2021

  6. ledna 2021 – haf

  Jejich premiérový start v roce 2021 se blíží. Nepřijde sice v tomto týdnu na Turnaji šampionů PGA Tour, ale i tak se už fanoušci Tigera Woodse a Roryho McIlroye nemohou dočkat, až své miláčky uvidí po zimní pauze v akci. Ti jim nyní představili své nové drivery.

 • McIlroy a Thomas
  8

  Bleskovky

  První turnaj European Tour roku 2021 si dají také Rory a JT

  17. prosince 2020 – haf

  European Tour v tomto týdnu představila svůj kalendář pro rok 2021 a hned v jeho úvodu čeká na golfové fanoušky skutečná pecka. Série totiž v lednu odstartuje akcí Rolex Series v Abú Zabí, které se mimo jiné hvězdy zúčastní Rory McIlroy a Justin Thomas.

 • Rory McIlroy
  9

  Zprávy

  McIlroye drtí první kola. Jsem příliš opatrný a váhavý, říká

  19. listopadu 2020 – haf

  Když Rory McIlroy vyhrál v roce 2014 svůj druhý PGA Championship a celkově čtvrtý major, každý počítal s tím, že v dalších letech bude přidávat další velké triumfy. Jenže ty nepřicházejí. Nezlomil to ani na listopadovém Masters, kde byl hlavním favoritem.

 • Rory McIlroy
  10

  Zprávy

  McIlroy ví, čeho se vyvarovat na Masters. Vyhraje ho konečně?

  27. října 2020 – haf

  Rory McIlroy zahrál v minulém týdnu nejvíce berdíků za jeden turnaj ve své kariéře - 29. Ani to ale nestačilo na ZOZO Championship na lepší než dělené 17. místo. Byla to spousta chyb, hlavně v prvním kole, která vyřadila Roryho z boje o lepší umístění, klidně i o titul. A právě na to se chce v přípravě na listopadové Masters zaměřit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení