Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  11

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy vzteky zlomil hůl, prožil šílenou devítku

  23. října 2020 – haf

  Rory McIlroy nevstoupil do ZOZO Championship vůbec špatně a po úvodní devítce čtvrtečního prvního kola byl tři rány pod parem. Nakonec byl však pod dohrání pořádně rozladěný, a to přesto, že zahrál celkem sedm berdíků! A také o jednu hůl v bagu chudší...

 • Rory McIlroy
  12

  Bleskovky

  Inspirace Brysonem. Také Rory McIlroy se snaží prodloužit

  15. října 2020 – haf

  Rory McIlroy dlouho patřil během své kariéry k hráčům, kteří určovali trend hry z týčka, především co se týče délky ran. V posledních letech ale zaostává za některými americkými ranaři, letos pak jako prakticky celý svět za Brysonem DeChambeauem. Teď to chce změnit.

 • Justin Thomas, Rory McIlroy a Tiger Woods
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Nejlepší momenty souboje Tigera, Roryho a dvou Justinů

  23. září 2020 – haf

  Malou náplast za přeložený Ryder Cup na příští rok, který se měl konat v tomto týdnu, si připravil Tiger Woods. Ten v úterý slavnostně otevřel své první navržené veřejné hřiště Big Cedar Lodge v Missouri a nechyběli přitom Rory McIlroy a Justinové Thomas a Rose.

 • Rory McIlroy
  14

  Bleskovky

  McIlroy o DeChambeauovi: Dokonale využívá současného golfu

  22. září 2020 – haf

  Jen slova chvály má pro nového šampiona US Open Rory McIlroy. Zároveň ale ani on vlastně nechápe, jak byl Bryson DeChambeau schopný zvládnout nejtěžší zkoušku ve světě golfu, jak se US Open přezdívá, se svým stylem hry, kde je důležitější délka než přenost.

 • Dustin Johnson
  15

  Zprávy

  Lídři se v Atlantě trápili, McIlroy poslal šmudlu do vody. Vede DJ

  6. září 2020 – haf

  Druhé kolo letošního TOUR Championship se vůbec nevydařilo lídrům. Zatímco po tom prvním se zdálo, že se o titul v Atlantě utká čtveřice Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Thomas a Rory McIlroy, po druhém je všechno jinak. Jedno ale zůstává, ve vedení je DJ.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení