Články na téma: Rory McIlroy

 • Rahm a DJ
  16

  Bleskovky

  Rahm už se dotáhl na Johnsona, přiblížil se i McIlroy

  5. září 2020 – haf

  Náskok dvou ran, který měl Dustin Johnson ještě před startem TOUR Championship, je fuč. Hned v prvním kole finálového turnaje play-off FedEx Cupu ho stáhl Jon Rahm, který tak v East Lake s Johnsonem dělí vedení. Na dostřel se drží také Justin Thomas a Rory McIlroy.

 • McIlroy otcem
  17

  Bleskovky

  McIlroy už je otcem, jaké jméno s Erikou dceři dali?

  4. září 2020 – haf

  Rory McIlroy o uplynulém víkendu na BMW Championship přiznal, že je pořád na telefonu a čeká na zavolání, aby vyrazil do porodnice. Nečekal dlouho. S manželkou Erikou přivítali svou prvorozenou dcerku na světě už v pondělí a dali jí jméno Poppy Kennedy McIlroy.

 • Rory McIlroy
  18

  Zprávy

  McIlroy může být každým dnem otcem, do toho hraje o titul

  30. srpna 2020 – haf

  Rory McIlroy zažívá hodně divoké období. Nejen že poprvé od restartu PGA Tour po koronavirové pauze hraje v tomto týdnu o titul, ale navíc se může stát každou chvíli otcem. Možná i to trochu vysvětluje nevyrovnané McIlroyovy výkony z poslední doby.

 • Rory McIlroy
  19

  Zprávy

  Trápící se McIlroy už vede, jen dva hráči jdou pod par

  29. srpna 2020 – haf

  Také v pátek bylo hřiště North v Olympia Fields nad síly většiny hráčů, kteří se probojovali na BMW Championship. Přestože na něm startuje 70 nejlepších hráčů sezony PGA Tour, pod parem jsou v polovině turnaje jen dva. A oba na skóre mínus jedna.

 • Rory McIlroy
  20

  Zprávy

  McIlroy víc sleduje pořadí, podepisuje se méně. Nakopne ho major?

  6. srpna 2020 – haf

  Některým golfistům nečekaná koronavirová pauza pomohla, jiným ublížila. Rory McIlroy patří jednoznačně do té druhé kategorie. A nejde přitom pouze o to, že ho dlouhá herní přestávka vyvedla z rytmu. Bývalé světové jedničce nevyhovují ani turnaje bez diváků.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení