Články na téma: Rory McIlroy

 • Tiger Woods
  21

  Bleskovky

  Snový flight! S kým půjde Tiger Woods v úvodu na Memorialu?

  14. července 2020 – haf

  Jestli patříte mezi ty, kteří už se nemohou dočkat dalšího startu Tiger Woodse na PGA Tour, ještě vaše natěšení umocníme. Tiger totiž v úvodních dvou kolech slavného Memorialu půjde v Muirfiled Village v jenom flightu s Rorym McIlroyem a Brooksem Koepkou.

 • Rory McIlroy
  22

  Bleskovky

  Frustrovaný McIlroy si dá volno: Dělám stupidní chyby

  1. července 2020 – haf

  Před nečekanou pauzou způsobenou pandemií koronaviru COVID-19 patřil za jednoznačně nejlepšího hráče co se týče aktuální formy. Rory McIlroy skončil na sedmi po sobě jdoucích turnajích nejhůře pátý, z toho dvakrát vyhrál, a opět se stal světovou jedničkou. Po restartu zámořského okruhu to ale nebylo ono a na čase tak je, dít si volno.

 • Phil Mickelson
  23

  Zprávy

  První kolo 50letého Mickelsona? Bez chyby! A pojede i na US Open

  26. června 2020 – haf

  V minulém týdnu oslavil Phil Mickelson své 50. narozeniny, v tomto týdnu se tak představuje golfovým fanouškům poprvé jako golfový veterán. Že ale stále nepatří do starého železa dokázal hned v prvním kole Travelers Championship, po kterém je na děleném pátém místě!

 • Rory McIlroy
  24

  Zprávy

  Rory McIlroy už zase řádí, v noci trénoval na simulátoru

  13. června 2020 – haf

  Když byla v polovině března nejen PGA Tour přerušena kvůli začínající pandemii koronaviru COVID-19, byl Rory McIlroy golfistou s největší dlouhodobou formou na světě. A jak to tak vypadá, dokázal si ji přenést i přes tříměsíční pauzu do prvního turnaje po restartu série. Ve druhém kole Charles Schwab Challenge už opět zářil.

 • Rory McIlroy
  25

  Zprávy

  Podle McIlroye letos Ryder Cup nebude. Kedíka má v karanténě

  27. května 2020 – haf

  Rory McIlroy už se pilně chystá na restart PGA Tour, který má nastat už 11. června turnajem v Colonialu. I kvůli tomu v domě pro hosty poskytl karanténu svému kedíkovi, kterého podle vlastních slov letos nejspíše během Ryder Cupu nevyužije. Myslí si totiž, že nebude.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení