Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  Podzimní Masters hraje pro McIlroye, myslí si Nicklaus

  11. dubna 2020 – haf

  Nejdříve si myslel, že se letošní Masters vůbec neuskuteční. To byla ale jedna z mála věcí, u kterých se Jack Nicklaus ve spojení s nejslavnějším golfovým turnajem během kariéry spletl. Nyní se jako všichni ostatní těší na historicky první podzimní edici tohoto majoru.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  McIlroye podzimní Masters láká, Casey to vidí jako šanci

  22. března 2020 – haf

  Zatím je ve hvězdách, kolik se letos stihne odehrát golfových majorů. Zatímco ženy už mají nový termín pro odložený úvodní major sezony, muži mohou i nadále pouze spekulovat. Zatím byly odloženy dva - Masters a PGA Championship. Co s nimi bude?

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  McIlroy dosáhl na další milník, je ale otrávený. Z čeho?

  10. března 2020 – jom

  Rory McIlroy pokračuje v úžasných výkonech. Na PGA Tour v letošní sezóně neskončil hůř než pátý a v počtu týdnů na trůnu pro nejlepšího hráče světa se jako třetí golfista dostal na číslo 100. Přesto byl po posledním vystoupení v Bay Hill na Arnold Palmer Invitational rozmrzelý. Důvod? Nevyhrál.

 • Rory McIlroy
  24

  Zprávy

  Rory McIlroy si letos na majorech věří, v Bay Hill začal skvěle

  6. března 2020 – haf

  Rory McIlroy má v posledních měsících báječnou formu a dokazuje to i na turnaji Arnolda Palmera v Bay Hill, kde je po prvním kole na druhém místě. První hráč světa pak věří, že se mu letos bude dařit také na majorech, na kterých čeká na vítězství od roku 2014.

 • Rory McIlroy
  25

  Bleskovky

  McIlroy další TOP 5 nebere. Nedostal jsem ze sebe to nejlepší

  24. února 2020 – pv

  Drtivá většina hráčů by dala za takovou formu kdo ví co, ale Rory McIroy cítí po dalším pátém místě za sebou frustraci. Sbírá jedno špičkové umístění za druhým, každý turnaj je ve hře o vítězství, ale to mu v jeho současné formě nestačí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení