Články na téma: Ryder Cup

 • Lee Westwood
  11

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters slaví narozeniny, fyzičku si udržuje v "obýváku"

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Je pravidelně tváří Czech Masters. Na Albatrossu startoval 4 krát za sebou. Vyhrál 44 profesionálních turnajů po celém světě a právě dnes slaví 47. narozeniny. Lee Westwood v poslední době potvrzoval, že stále patří do světové elity.

 • Rory McIlroy
  12

  Bleskovky

  Ryder Cup bez fanoušků by nebyl Ryder Cup, myslí si McIlroy

  22. dubna 2020 – haf

  Přestože by konání letošního Ryder Cupu bez přítomnosti fanoušků nejspíše bylo výhodou pro Evropany, jejich hlavní hvězda Rory McIlroy si něco podobného nepřeje. Pokud by se skutečně mělo hrát ve Whistling Straits za zavřenými dveřmi, byl by pro odklad akce.

 • Ryder Cup česká vlajka
  13

  Zprávy

  Ryder Cup bez fanoušků je na stole, Koepka očekává horší výsledky

  21. dubna 2020 – haf

  Letošní Ryder Cup zůstal i v překopaném golfovém kalendáři pro rok 2020 ve svém původním termínu na konci září. Ani to mu ale nezaručuje, že proběhne podle původních plánů. Ve hře už je dokonce i varianta, že by se mohl ve Whistling Straits uskutečnit bez fanoušků.

 • Padraig Harrington
  14

  Zprávy

  Harrington se Ryder Cupu nevzdává, hráče si klidně vybere

  3. dubna 2020 – haf

  Pádraig Harrington, aktuální kapitán evropského týmu, je stále přesvědčený o tom, že se letošní Ryder Cup uskuteční. A to přesto, že bude výrazně ovlivněna samotná kvalifikace. On se toho ale nebojí a říká, že si klidně všech 12 hráčů vybere sám. Jen aby se hrálo.

 • Ryder Cup Evropa
  15

  Zprávy

  Spekulace kolem Ryder Cupu. Bude odložen na rok 2021?

  20. března 2020 – haf

  Se stále vzrůstajícím počtem zrušených nebo odložených turnajů se nejen golfoví fanoušci začínají ptát, jak to bude s letošním Ryder Cupem. Ten se sice má hrát "až" v září, kdy by pandemie koronaviru COVID-19 už mohla být zažehnána, ale také to pravda být nemusí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení