Články na téma: Stanislav Matuš

 • Ondřej Lieser
  6

  Zprávy

  Skvělí Češi! Lieser je na Challenge Tour před finále třetí, Matuš sedmý

  7. listopadu 2020 – haf

  Naprosto senzačně mají rozehraný před nedělním finále čeští golfisté turnaj Andalucía Challenge de España. Ondřej Lieser je po skvělém třetím kole dělený třetí a na první místo ztrácí jedinou ránu. Stanislav Matuš je jen o další ránu zpět na děleném sedmém místě.

 • Stanislav Matuš
  7

  Zprávy

  Matuš už je ve Španělsku třetí! Cut dal také Lieser

  6. listopadu 2020 – haf

  Fantasticky rozehraný turnaj má na Challenge Tour český profesionál Stanislav Matuš. Ten je v polovině Andalucía Challenge de España na děleném třetím místě, na první však ztrácí pět ran. Cutem nakonec bez problémů prošel tak Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  8

  Bleskovky

  Ve Španělsku začal lépe Matuš, Lieser musí zabojovat o cut

  5. listopadu 2020 – haf

  Čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš rozehráli první ze tří španělských turnajů na závěr sezony Challenge Tour. Lépe vstoupil do Andalucía Challenge de España Matuš, který se dostal ránu pod par a dělí 14. místo. Lieser je s plus dvěma dělený čtyřiačtyřicátý.

 • Ondřej Lieser
  9

  Zprávy

  Další zápis do historie! Lieser na Challenge Tour dělený čtvrtý

  4. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser prožívá i přes pandemii koronaviru doslova snovou sezonu. Poté, co dvakrát překonal historické české maximum na European Tour, se mu nyní něco podobného podařilo na Challenge Tour. Na turnaji v Itálii totiž obsadil dělenou čtvrtou příčku.

 • Stanislav Matuš
  10

  Bleskovky

  Matuš se dotáhl na Liesera, v Itálii dělí osmé místo

  3. října 2020 – haf

  Před finálovým kolem turnaje Italian Challenge Open Eneos Motor Oil jsou čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš shodně na děleném osmém místě. V sobotu se dařilo více Matušovi, který se díky skvělému kolu na svého krajana dotáhl. Hrát se budou jen tři kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení