Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  16

  Zprávy

  Matuš po SA Open: Užil jsem si to, doufám, že takových turnajů bude víc

  12. ledna 2020 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš psal v uplynulých dnech historii českého golfu. Sice na SA Open v Johannesburgu neprošel cutem, ale už mu nikdo neodpáře, že jako první Čech odehrál turnaj European Tour s vlastní hráčskou kategorií, nikoliv na sponzorskou pozvánku.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Matuš na SA Open neprošel cutem. Rozloučil se kolem v paru

  10. ledna 2020 – pv

  Stanislav Matuš si víkendová kola na turnaji European Tour v Johannesburgu nezahraje. Druhé kolo South African Open zahrál v paru (71 ran) a oproti úvodnímu dnu se zlepšil o tři rány, ale s celkovým skóre +3 mu v době dohrání chybělo na cut šest ran a pohyboval se na konci druhé stovky pořadí.

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  Cut je daleko. Matuš je na European Tour v JAR ve třetí stovce

  9. ledna 2020 – pv

  Stanislav Matuš odehrál první kolo v kariéře na European Tour s vlastní kategorií. Na SA Open v Johannesburgu v něm zahrál 74 ran (+3) a do druhého kola půjde v pátek z 205. místa leaderboardu.

 • Stanislav Matuš
  19

  Zprávy

  České poprvé. European Tour pokračuje v JAR i s Matušem

  8. ledna 2020 – pv

  Ve čtvrtek nastane historický okamžik českého golfu. Stanislav Matuš se stane prvním Čechem, který nastoupí v turnaji European Tour na základě hráčské karty. Se svou kategorií 22, kterou si uhrál v loňské Q-School, se dostal do startovní listiny SA Open v Jihoafrické republice.

 • Czech Challenge
  20

  Zprávy

  Challenge Tour 2020 oznámila kalendář. Nechybí tři turnaje Relmostu

  6. prosince 2019 – pv

  Challenge Tour oznámila svůj kalendář na sezónu 2020. Opět v ní nechybí tři turnaje pořádané Relmostem, dva v Česku na Zbraslavi a na Kaskádě, a jeden na Slovensku na Penati. Pro české fanoušky bude velmi zajímavá, protože hned tři hráči na ní mají uhranou kategorii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení