Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  16

  Zprávy

  Matuš se na European Tour drží TOP 10, cut dal i Lieser

  16. července 2020 – haf

  Hodně divoký den prožil na Euram Bank Open český golfový profesionál Stanislav Matuš. Jeden z lídrů po prvním kole začal skvěle, ale poté přišlo trápení. Matuš se však dokázal oklepat a nakonec je v polovině společného turnaje European Tour a Challenge Tour ránu za elitní desítkou. Cutem nakonec těsně prošel i Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Na první devítce jsem měl jen 10 puttů, zářil šťastný Matuš

  16. července 2020 – haf

  Bylo vidět, jak moc je v pohodě. Při rozhovoru po prvním kole Euram Bank Open ze Stanislava Matuše doslova zářila pozitivní energie a také štěstí. Aby také ne, když po osmnácti odehraných jamkách na společném turnaji European Tour a Challenge Tour dělí vedení!

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  BOMBA! Matuš vede turnaj European Tour, Lieser dal eso

  15. července 2020 – haf

  Naprosto senzačně vstoupili do dalšího společného turnaje European Tour a Challenge Tour čeští profesionálové Stanislav Matuš a Ondřej Lieser. Matuš po prvním kole Euram Bank Open se skóre -7 dělí první místo, prozatím šestý Lieser se pak blýskl trefeným esem!

 • Ondřej Lieser
  19

  Bleskovky

  Skvělý Lieser dal v Rakousku cut, vede Jiménez

  10. července 2020 – haf

  Po prvním kole, které došli Stanislav Matuš i Ondřej Lieser na Austrian Open v paru, bylo jasné, že pokud chtějí na společné akci European Tour a Challenge Tour projít cutem, budou muset v pátek zamířit pod par. Matušovi se to v rámci dopoledních flightů nepovedlo, Lieser však odpoledne zahrál skvěle a s mínus čtyřmi se posunul do třetí desítky!

 • Stanislav Matuš
  20

  Bleskovky

  Češi začali na ET v Rakousku parem, čeká je boj o cut

  9. července 2020 – haf

  Jak Stanislav Matuš, tak Ondřej Lieser odstartovali Austrian Open kolem v paru. Na společné akci European Tour a Challenge Tour jim patří po 1. kole dělené 66. místo, v pátek je tak oba čeká boj o cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení