Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  21

  Zprávy

  Cíl na Challenge Tour? Už jedině vítězství, říká Matuš a sní o PGA Tour

  2. prosince 2019 – Honza Fait

  Týden po historickém úspěchu v letošní Q-School se Stanislav Matuš vrátil přes Moravu do Prahy. A po úvodní euforii z českého průlomu v kvalifikační škole už začínal spřádat plány na příští sezonu. Stráví ji převážně na Challenge Tour, ale občas se ukáže i na první scéně.

 • Alfred Dunhill Championship
  22

  Zprávy

  Začíná sezóna European Tour, poprvé s oficiální českou stopou

  27. listopadu 2019 – pv

  Jen čtyři dny po skončení jedné sezóny v Dubaji zahajuje European Tour nový ročník v JAR. Pro českého golfového fanouška z toho plynou dvě zásadní sdělení. Elitní evropská túra se opět zastaví u Prahy na Albatrossu a poprvé v historii na ní má status český profesionál – Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  23

  Zprávy

  Co znamená karta Stanislava Matuše pro příští sezónu?

  25. listopadu 2019 – pv

  Stanislav Matuš se minulý týden zapsal do českých golfových dějin, když jako první Čech prošel cutem na Final Stage Q-School European Tour. Čeká ho tak sezóna plná pozitivních změn s plnou kartou na Challenge Tour, ale také s kategorií 22 na European Tour. Co to pro Matuše konkrétně znamená?

 • Stanislav Matuš
  24

  Zprávy

  Matuš si splnil cíl: Radost mám obrovskou, tohle jsem si přál

  22. listopadu 2019 – Petr Vlček

  Tento týden se Stanislav Matuš zapsal do české golfové historie, když jako první Čech prošel cutem na Final Stage Q-School European Tour. Na plnou kartu na elitní evropský okruh poté sice nedosáhl, ale i tak si připsal velký úspěch, když si uhrál plnou kartu na Challenge Tour a také získal jako první Čech status na European Tour.

 • Stanislav Matuš
  25

  Zprávy

  Matuš se loučil skvělým kolem, zapsal se do historie

  20. listopadu 2019 – haf

  Podle všeho už z něho všechen stres a nervozita spadla, a tak se mohl Stanislav Matuš rozloučit s letošní Q-School parádním kolem. Na závěr turnaje, který mu zajistil plnou kartu na Challenge Tour pro příští sezonu, zahrál 68 ran (-4) a skončil na děleném 62. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení