Články na téma: Video

 • Zub
  6

  Bleskovky

  VIDEO: Jak vytrhnout zub? Pomocí golfového drivu!

  28. ledna 2020 – haf

  Máme takový dojem, že tento způsob vytrhnutí zubu vám schválí maximálně 1 z 10 zubařů, a to by ještě mezi nimi museli být alespoň tři golfisté. My zde ale nejsem na stomatologii, a tak se můžeme tímto kouskem, který baví internet... Také bavit!

 • Jessica Korda
  7

  Bleskovky

  Nejoblíbenější golfová videa roku 2019

  25. prosince 2019 – GolfExtra.cz

  Videa máte rádi, a ta golfová ještě více. Přesvědčujete nás o tom rok co rok, a tak vám i letos přinášíme seznam těch vůbec deseti nejoblíbenějších za posledních dvanáct měsíců.

 • Garrett Clarke
  8

  Bleskovky

  VIDEO: Nejlepší triky, co jste kdy viděli, dělá mladík z Kansasu

  5. listopadu 2019 – pv

  Internet je plný golfových trickshotů. Ale pokud jste dosud nezaznamenali Garretta Clarka a jeho instagramovou či Youtube identitu @gm_golf, nejspíš jste neviděli to nejlepší, co tento typ golfové zábavy nabízí.

 • Bryson Dechambeau
  9

  Bleskovky

  DeChambeau ukázal, jak dře v posilovně. Vyvolal úsměvy

  25. října 2019 – pv

  Bryson DeChambeau je zkrátka svůj a dokazuje to neustále, ať se to někomu líbí, nebo ne. Je ale fakt, že občas svým konáním vzbuzuje minimálně shovívavý úsměv, ať už se jedná o jeho „vědecký“ přístup ke golfu, nebo o aktuální záběry z posilovny, na kterých ukazuje, jak maká na své postavě.

 • Tiger Woods
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Woods bavil děti v Tokiu. Chystá se na návrat

  20. října 2019 – pv

  Den před pondělní exhibicí Challenge: Japan Skins se Tiger Woods ukázal japonským fanouškům v centru Tokia. V obchodě svého sponzora Nike pobavil především děti při různých hrách. Některé do konce života nezapomenou, že s ním mohly být v jednom týmu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení