Články na téma: Video

 • Emiliano Grillo
  16

  Zprávy

  VIDEO: Neskutečný řev! Na The Open už padlo první eso

  18. července 2019 – pv

  Tak to dlouho netrvalo. Ještě dopoledne v prvním kole v Royal Portrush padlo první hole-in-one letošního The Open. Parádní ranou na 177 metrů dlouhé 13. jamce ho má na svědomí Emiliano Grillo.

 • Rickie Fowler
  17

  Bleskovky

  VIDEO: Fowler trefil parádní hole out do eaglu

  28. června 2019 – haf

  Parádní rána se povedla Rickiemu Fowlerovi během prvního kola Rocket Mortgage Classic. Na pětiparové sedmnáctce poslal přímo do jamky svou třetí ránu z fairwaye a byl z toho hole out eagle.

 • Nepovedená rána
  18

  Bleskovky

  Nepřestanete se smát! Profi příprava profi ránu nezaručí

  28. června 2019 – GolfExtra.cz

  Naprosto profesionální přístup k přípravě na ránu nemusí znamenat profesionální výsledek, zvlášť u amatéra. Pak se může snadno stát, že člověk vypadá trochu hloupě, přesně jako golfista na videu. A v době sociálních sítí navíc před celým světem.

 • Gaganjeet Bhullar
  19

  Bleskovky

  Ind trefil eso a vyhrál BMW za 5 milionů. Doma září Kaymer

  21. června 2019 – pv

  Turnaj European Tour je teprve v polovině, ale Ind Gaganjeet Bhullar už ví, jak nebo spíš čím z něj odjede. Pokud bude chtít, může rovnou sednout do svého nového sporťáku BMW M8 Coupé za pět milionů korun, který si vystřelil svým esem ve 2. kole BMW International Open.

 • Kylie Jenner
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Nejmladší miliardářka světa má příšerný švih

  13. června 2019 – haf

  To, že jste jednou z nejbohatších žen na světě a vůbec nejmladší dolarovou miliardářkou ze všech vám ještě nezaručí úspěch ve všech oblastech. A v golfu už vůbec ne. Své by o tom mohla vyprávět Kylie Jennerová, která na co sáhne, to jí vychází. Až tedy na ten golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení