Články na téma: Video

 • Phil Mickelson
  21

  Bleskovky

  Mickelson dal eso na replice sedmičky v Pebble Beach. Šílel z toho

  6. června 2019 – pv

  Známý americký sportovní komentátor Jim Nantz ze stanice CBS Sports je mimo jiné golfový fanatik. A proto má na zahradě svého domu repliku ikonické sedmé jamky v Pebble Beach, kde se bude příští týden hrát US Open. Před třetím majorem roku se za Nantzem stavil Phil Mickelson, a takhle to dopadlo.

 • Andrew Henderson
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Fotbalový mistr žonglér se předvedl na golfu

  15. května 2019 – haf

  Andrew Henderson je mnohonásobným šampionem ve freestyle fotbalu. Několikrát se ukázal i v Praze, kde v letech 2012 a 2013 vyhrál World Open Championships. A jelikož je Brit, je logické, že hraje golf. A s čím se hraje golf? Ano, s míčkem, chápete správně.

 • Putt na pláži
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Na pláži proměnil neuvěřitelný putt ze 150 metrů!

  13. května 2019 – haf

  Když už jste na pláži příliš dlouho, začnete vymýšlet všelijaké blbosti. Ale tohle je teda echt materiál. Dva bráchové, kteří společně na cestách vymýšlejí nejrůznější střeštěnosti, si na jedné pláži udělali provizorní jamku a pokoušeli se proměnit putt ze 150 metrů. Dali ho!

 • Harris English
  24

  Bleskovky

  VIDEO: Odměna za špatnou ránu. Místo vody birdie

  6. května 2019 – pv

  Golf umí trestat skvělé rány, i odměnit ty nepovedené. Harris English zažil v neděli na Wells Fargo Championship ten druhý případ. Jeho poslední rána do greenu na turnaji měla skončit ve vodě a podtrhnout jeho nevýrazný výkon. Místo toho zahrál na osmnáctce birdie.

 • Andy Murray
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Murray chodí s mámou i na golf. Ale švihá skvěle

  24. dubna 2019 – pv

  Dvojnásobný vítěz tenisového Wimbledonu, trojnásobný šampion grandslamu a vítěz OH v Londýně Andy Murray je skvělý golfista. Což není vzhledem k tomu, že je talentovaný sportovec a Skot, nic překvapivého. Víc už překvapí, že chodí se svou mámou i na golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení