Vyhlášení 2. soutěže o pivo na rok zdarma s Pilsner Urquell

Soutěž PU a Czech Challenge 2017

Mnoho tipů se sešlo v naší soutěži s Pilsner Urquell a Prague Golf Challenge o pivo na rok zdarma. Nikdo ale nebyl až tak skeptický, aby nám napsal, že cutem na Zbraslavi neprojde jediný Čech... Přesto jsme vybrali deset šťastlivců, kteří se mohou těšit na zajímavé ceny.

I ti největší skeptici doufali, že cutem projde na historicky prvním turnaji Challenge Tour v Praze alespoň jeden Čech. Mezi nimi pak rozhodovalo, čí tip se nejvíce přiblíží vzdálenosti nejdelšího drivu z nedělní sedmé jamky.

Nakonec klíčová vzdálenost byla 318 metrů v podání Garricka Porteouse.

Jen tři metry "daleko" byl tip Andrea Sofronová, která věřila ve vzdálenost 321 metrů. Může se tak těšit na pivo na rok zdarma.

Sadu 12 míčku Titleist ProV1 pak poputuje Michalu Novotnému (1 hráč a 313 metrů) a Peteru Kollegovi (1 hráč a 312 metrů).

Pro tipéry na 4. až 10. místě je připraven 5litrový soudek Pilsner Urquell. Jedná se o Karla Juřičku, Martu Děrdovou, Leonu Novotnou, Michaela Kabáta, Radima Knapovského, Petra Minaříka a Dragana Andonova.

Výhercům gratulujeme, ceny jim zašleme v nejbližší době. A ostatním přejeme více štěstí v dalších soutěžích, které pro vás máme připravené.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení