Do Prahy už dorazili také Kaymer, Westwood a Clarke

celá fotogalerie (17) » Martin Kaymer

John Daly je v Praze sice už od neděle, zbývající největší hvězdy čtvrtého ročníku D+D REAL Czech Masters ale dorážejí do našeho hlavního města až v úterý. Odpoledne je totiž čeká tisková konference a také Raiffeisenbank exhibice na Vltavě.

Jako první přistál na letišti Václava Havla už deset minut po sedmé hodině ranní obhájce loňského vítězství Američan Paul Peterson. Ty největší hvězdy turnaje ale dorazily až dopoledne.

Vůbec ta největší star - Martin Kaymer - vykročila z letadla na pražskou půdu v půl desáté. O necelou hodinu později už se zapisoval na recepci hotelu InterContinental, kde bude jeho útočiště pro tento týden.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (17)

Na stejné místo přijeli za další hodinu také Lee Westwood s Darrenem Clarkem, kteří do Prahy přiletěli soukromým tryskáčem z Newcastelu.

I oni se přitom zúčastní od 13:00 tiskové konference v restauraci Zlatá Praha, která se nachází v nejvyšším, devátém patře hotelu InterContinental. To ale neplatí pro vítěze turnaje z roku 2015 Thomase Pieterse, který přiletěl v půl dvanácté.

Bez Pieterse se bude muset obejít i letošní exhibiční golfové klání na Vltavě, kterého se ale zúčastní ostatní největší hvězdy turnaje, kromě Kaymera, Clarka a Westwooda také Matt Fitzpatrick nebo John Daly, který se stal v pondělí kmotrem Dannyho Dědka.

První fotky Kaymera, Westwooda a Clarka v Praze zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení