Lexi přijela na PGA Tour sporťákem. Chce se bavit a zapomenout

Lexi Thompson

Na PGA Tour se hraje tento týden druhý neoficiální podnik v řadě, který je zároveň poslední v kalendářním roce 2017. Jeho pořadatel Greg Norman si na QBE Shootout pozval i Lexi Thompson, jednu z největších hvězd ženského golfu.

V Naples na Floridě spolu o celkovou dotaci 3,3 mil. dolarů soutěží 12 párů. Jedním z nich je i dvojice Tony Finau a Lexi Thompson. Pro aktuální vítězku poslední sezóny LPGA to znamená návrat na místo, odkud má spoustu dobrých vzpomínek, ale také jedu špatnou.

Dva týdny nazpět tu ve finále LPGA na CME Group Tour Championship minula 60 centimetrový putt, čím se připravila minimálně o play off a spoustu peněz. Na druhou stranu jí ale druhé místo stačilo k sezónnímu prvenství a bonusu 1 mil. dolarů.

Koupila si za něj luxusní černý sporťák Nissan GT-R a s ním jela na turnaj dvě hodiny ze svého domu v Delray Beach. Musela to být parádní cesta po slunné Floridě. Zvlášť po tom všem, čím si v končícím roce musela projít.

"Je nešťastné, co se stalo," řekla pak po příjezdu na Shootout. "Stále nedokážu říct, co jsem to provedla, ale ano, už na to musíme zapomenout a jít dál," odpověděla na dotaz, jak moc ji ten neproměněný putt mrzí.

Teď se především už druhý rok po sobě jako jediná žena dobře baví ve společnosti gentlemanů na PGA Tour a zejména parádní prací nejen na greenech je dobrou parťačkou Finaua. Podívejte se, jakou ránu předvedla na 12. jamce.

Po pomalejším začátku chytili s Finauem na vítr na druhé devítce, kde zahráli šest berdíků a s nevelkou ztrátou jsou zatím na děleném devátém místě se skóre -9.

Jen 57 ran potřebovala na zdolání prvního ze tří kol dvojice Steve Stricker, Sean O´Hair. Hřiště Tiburon Golf Clubu rozstříleli 13 berdíky a jedním eaglem. Pod 60 ran se dostali ještě Keegan Bradley a Brendan Steel (58) a hvězdné duo Brandt Snedeker a Bubba Watson (59).

Podívejte se na sestřih 1. kola

Průběžné výsledky sledujte zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení