Spilková cítí sílu a vyzývá své fanoušky: Pište mi své příběhy

Klára Spilková

Klára Spilková si už užívá zasloužené dovolené, kam se odebrala rovnou z posledního turnaje sezóny v Dubaji. Na svém oficiálním facebookovém účtu poděkovala sponzorům a fanouškům, které vyzvala, aby jí napsali své příběhy, kterými se nechá inspirovat.

Je to krásné gesto vůči mnoha příznivcům, kteří českou jedničku podporují a podporovali jí i v minulé sezóně, kdy se jí zdaleka nedařilo tak jako letos.

"Sezóna 2017 je za mnou. Umístila jsem se na 4. místě v Order of Merit, což se mi po minulé sezóně ani nesnívalo," píše na Facebooku česká jednička.

"Cítím obrovský vděk a vnitřní sílu, která se ve mně začala tento rok probouzet. Moc si vážím úžasné podpory, kterou jste mi letos posílali. Také si velice vážím podpory a věrnosti mých sponzorů. Věří ve mně, i když se nedaří," napsala Spilková po sezónním finále.

"Ještě mě napadlo… Stále s vámi sdílím svoje zážitky, výsledky a mojí krkolomnou cestu. Kdybyste měli chuť mi do zpráv napsat váš příběh (třeba o tom jak se snažíte něčeho dosáhnout, ale stále cítíte, že to není ono, nebo naopak vám něco vnitřně pomohlo a vy se cítíte na dobré cestě), určitě si ho ráda přečtu a nechám se inspirovat," vyzvala Spilková fanoušky.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení