Ještě může vyhrávat, věří bývalý kouč Tigera Woodse

Butch Harmon

Před pár týdny mnoho golfových příznivců pochybovalo o tom, jestli Tiger Woods vůbec ještě někdy bude hrát. Jeho úspěšný návrat k soutěžnímu golfu na Hero World Challenge ale náladu v golfovém světě naprosto otočil. A optimistický je momentálně i Butch Harmon.

Kouč, který dovedl Woodse k osmi z celkem 14 major titulů, nadšeně hovořil už bezprostředně po turnaji na Bahamách. "Abych byl upřímný, opravdu se mi líbilo, jak švihá svou holí," řekl před týdnem Harmon.

To bylo jen pár hodin poté, co Tiger obsadil na svém vlastním turnaji na hřišti Albany dělené deváté místo se skóre -8. Nyní šel Harmon v rozhovoru pro zámořský Golf Channel ještě dál.

"Už před dávnou dobou jsem se naučil, že v případě Tigera Woodse nikdy neříkejte nikdy. On vám dokáže, že to byla chyba. Myslím, že opět může vyhrávat," teče doslova optimismus z Butch Harmona.

On sám by si nyní nejspíše na to, že jeho bývalý žák ještě někdy na PGA Tour vyhraje, okamžitě vsadil: "Ať už se mu to povede nebo nikoliv, znovu může vyhrát major. Musíme si ale počkat a uvidíme."

"Myslím, že může vyhrát na Tour, a když se mu to povede, tak si přenese sebevědomí i na majory. Víme, že si Tiger myslí, že může vyhrát kdykoliv týčkuje," dodal Harmon, který se momentálně věnuje jiným hráčům.

Woodse nyní trénuje Chris Como a jak ukázal turnaj Hero World Challenge, odvádí skvělou práci. Tiger byl skvělý z odpaliště i při hře dlouhými železy. Velmi dobře puttoval a jen občas zaváhal při krátké hře.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení