OBRAZEM: McIlroy prodává své luxusní floridské sídlo

celá fotogalerie (25) » Dům Roryho McIlroye na prodej

Rory McIlroy se rozhodl prodat své bývalé luxusní floridské sídlo, které si pořídil v roce 2013 v Palm Beach Garden. Nyní už ale bydlí o dva kilometry dál v Bear’s Club Estate v bývalém domě Ernieho Else, a tak se rozhodl vyrazit na realitní trh.

Tratit by na celé transakci jedenáctý hráč světa neměl. Před pěti lety si totiž pořídil dům se šesti ložnicemi a devíti koupelnami za 9,5 milionu dolarů, nyní by ho rád prodal za 12,9 milionu dolarů.

V přepočtu tedy za zhruba 275 milionů korun. Ufff.

Té částce se ale není co divit. Když odhlédneme od faktu, že v domě pobýval čtyřnásobný major šampion, což cenu určitě nesnížilo, tak jeho vybavení je skutečně exkluzivní a luxusní.

Samozřejmostí je putting green hned u bazénu, vlastní fitko, obří dvoupatrový obývák nebo třeba místnost s kulečníkem nebo garáž pro čtyři auta. A nechybí samozřejmě ani soukromé molo.

Obří residence byla postavena v roce 2010 a McIlroy si ji pořídil v době, kdy ještě randil s tenisovou hvězdou Caroline Wozniackou. I proto je jasné, proč už nadále nemohl na této adrese bydlet.

V loňském roce se totiž oženil s Ericou Stoll a vstoupil tak do nové kapitoly svého života, kde už na staré vzpomínky není místo. Teď se čeká na zájemce, který bude chtít nové vzpomínky.

Fotogalerie 25 fotek luxusního sídla zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení