Woodsův hotel pro US Open? Jachta za 400 milionů!

celá fotogalerie (10) » Jachta Tigera Woodse Privacy

Tiger Woods si podle všeho pro letošní US Open v příštím týdnu nemusí hledat hotel. Nedaleko hřiště Shinnecock Hills totiž zakotvila už v tomto týdnu jeho luxusní jachta Privacy, využije tak služeb vlastního "botelu". Na hřiště to bude mít zhruba čtyřicet kilometrů.

Jak poprvé informoval server New York Post's Page Six, Woods "zaparkoval" svou jachtu v Gurney’s Montauk Yacht Clubu. Internetem se pak začaly šířit fotky Woodsova vodního království.

Loď s příznačným názvem Soukromí (Privacy), která Woodse stála 20 milionů dolarů (cca 400 milionů korun), totiž nelze přehlédnout.

Je totiž dlouhá 47 metrů, má tři patra s podpalubím a uvnitř skrývá třeba malé kino, tělocvičnu nebo obří vířivku. Tiger si ji pořídil v roce 2004, když si bral Elin Nordegren. Společně zde strávili svatební noc.

To už je ale doba minulá. Woods chtěl sice luxusní jachtu před sedmi lety prodat, ale jelikož se mu to nepodařilo, stále ji využívá ke svým potřebám. Její provoz ho přitom stojí 2 miliony dolarů ročně.

Aby také ne, když se o ni musí starat devítičlenná posádka. Ta bude podle všeho v pozoru i v příštím týdnu, kdy se Woods pokusí ukončit své desetileté čekaná na další major titul.

Naposledy totiž vyhrál právě US Open v roce 2008. Druhého golfového majoru roku se zúčastní poprvé od roku 2015, kdy neprošel cutem v Chambers Bay. O dva roky dříve skončil dělený 32. v Merionu.

Více fotky jachty Tigera Woodse "Privacy"

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení