Matuš má formu jako hrom! V Adamstalu skončil dělený třetí

Stanislav Matuš

Parádní rakouské golfové období prožívá Stanislav Matuš. Po vítězství na turnaji Pro Golf Tour v Haugschlagu v minulém týdnu přidal nyní dělené třetí místo v Adamstalu. Kromě příjemné finanční odměny se může těšit na další body do světového žebříčku!

Matuš předvedl v Adamstalu tři vyrovnaná kola, když po výsledcích 68, 71 a 67 skončil na výsledku -4. A nebýt jedné jediné nepovedené jamky, mohlo být ještě lépe. V úterním druhém kole totiž na čtyřparové čtrnáctce zahrál za sedm, což znamenalo triple bogey a ztrátu tří ran...

Kdyby nepřišla, bojoval by Matuš, hráč Prague Golf Teamu, s Francouzem Johannem Lopezem Lazarem možná i o celkové vítězství. Lopez nakonec triumfoval se skóre -9, druhý skončil Němec Patrick Kopp (-6).

Jelikož se od nové sezony rozdělují na Pro Golf Tour pro čtyři nejlepší hráče každého turnaje body do světového žebříčku, je jasné, že si Matuš po skoku na 935. místo opět polepší a potvrdí si pozici nejlepšího Čecha.

Turnaj se tentokrát příliš nepovedl Filipu Mrůzkovi, který po kolech za 73 a 75 neprošel s osmi ranami nad par o dvě rány cutem. Finálové kolo si nezahrál ani Aleš Procházka (+14). Další turnaj Pro Golf Tour startuje v St. Pölten už v sobotu 28. května.

Konečné výsledky turnaje naleznete z

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení