Podruhé ve stejné řece. Hvězda NBA se ukáže na Web.com Tour

Stephen Curry

Trojnásobný šampion NBA Stephen Curry se příští týden vrátí jako hráč na Web.com Tour. Opět po roce si zahraje na sponzorskou pozvánku turnaj Ellie Mae Classic nedaleko San Francisca a ač jako amatér, bude jeho největší hvězdou.

Při vší úctě k profíkům na turnaji, nikdo z nich zkrátka není tak slavný. Curry však turnaji udělá skvělou reklamu, neboť v oblasti San Francisca, kde hrají jeho Golden State Warriors, není mnoho větších celebrit.

Ale pozor, hvězdný rozehrávač si loni získal i mezi golfovými profesionály velký respekt, když zahrál dvě kola celkově za +4. Vždyť obě kola obešel za 74 ran! Neskončil tak zdaleka poslední v leaderboadru a svou účast na turnaji obhájil i po sportovní stránce.

"Hráči Web.com Tour mě v roce 2017 přijali s otevřenou náručí. Byla to úžasná zkušenost, zahrát si s budoucími hvězdami PGA Tour uvnitř provazů na jenom z hřišť v TPC Stonebrae," uvedl Curry v prohlášení.

"Měl jsem štěstí, že jsem členem skvělého týmu Golden State. Byl jsem nadšený, že jsem tu loni cítil stejnou úroveň kamarádství. Golf je hra, která mi poskytla v životě tolik nádherných zážitků a jsem nadšený, že se v srpnu po roce můžu na turnaj vrátit," uvedl Curry.

Ten se letos opět po roce radoval z vítězství v NBA, když jeho tým jasně přehrál Cleveland s LeBronem Jamesem. Curry během finálové série zaujal tím, že stihl zahrát dvě kola, obě s výsledkem 71 ran.

Dvojnásobný nejužitečnějí hráč ligy má nyní oficiální handicap 0 a netají se ambicemi věnovat se po ukončení basketbalové kariéry druhé kariéře v golfu, nejlépe profesionálním.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení