VIDEO: Snedeker hrál z tribuny, báječně zachránil bogey

Brandt Snedeker

Hráči na PGA Tour se musí často vyrovnávat s nejrůznějšími překážkami. Všudypřítomné tribuny jsou těm častějšími z nich. Během prvního kola Arnold Palmer Invitational skončil na jedné z nich míček Brandta Snedekera. A bylo z toho takové to hezké bogey.

Snedeker měl za sebou relativně poklidných 17 jamek. Zaznamenal na nich čtyři birdie, stejný počet bogey, a tak své úvodní kolo v Bay Hill docházel v paru. Ještě ale musel zvládnout závěrečnou čtyřparovou devítku.

A na té se začaly dít věci.

První rána ještě skončila celkem dobře, napravo od fairwaye v nižším roughu. Druhá už ale zamířila doprava výrazněji a míček se zastavil až na koberci jedné z tribun. Snedeker to ale jako problém neviděl.

O nějakém dropování nechtěl ani slyšet. Z vyvýšeného místa zamířil na jamku a skončil šest a půl metru od ní. Par sice nezachránil, ale ani bogey nebylo až takovou katastrofou. A hlavně pobavil všechny kolem...

Po prvním kole je Snedeker se skóre +1 na děleném 63. místě, osm ran za vedoucím Rafou Cabrera Bellem. Nejbláznivější věci ale ve čtvrtek předváděl v Bay Hill opět Phil Mickelson. přesvědčte se o tom zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení