OBRAZEM: Sexy Paulina Gretzky, hvězda Ryder Cupu zpoza hřiště

celá fotogalerie (20) » Paulina Gretzky

Dost možná byste nevyjmenovali všech 24 hráčů letošního Ryder Cupu. O asistentech obou kapitánů ani nemluvě. Paulina Gretzky vám ale nejspíše zůstane vryta do paměti ještě hodně dlouho. Snoubenka Dustina Johnsona byla nepřehlédnutelná.

Nutno podotknout, že se o to hodně snažila. I když, ona se vlastně příliš snažit ani nemusí... Kde se objeví, tam je automatickým terčem všech fotografů, ať už profesionálních, nebo těch amatérských s mobilem v ruce.

Byl to i případ letošního Ryder Cupu. Ten je pokaždé nejen golfovou, ale také společenskou událostí. A tak hráče během celého týdne vždy doprovázejí jejich partnerky a ani letos tomu nebylo jinak (fotogalerie zde).

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

Paulina Gretzky ale v minulém týdnu čněla nade všemi.

To do takové míry, že v některých fotobankách má ze hřiště více fotek, než někteří hráči, kteří se prestižního klání Evropy s USA účastnili!

Není se čemu divit. Po odchodu Amandy Dufner z veřejného golfovéh života se stala neotřesitelně jeho první dámou dcera legendáního hokejisty a snoubenka aktuálně druhého hráče světa Dustina Johnsona.

Ví, jak se má oblékat, ví, jak se (ne)dívat do kamer a objektivů... Prostě ví, jak být atraktivní. Přesvědčte se.

Fotky (20) Pauliny Gretzky naleznete zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení