Kvalita hry Tigera Woodse je velmi dobrá, hodnotí Rose

Justin Rose a Tiger Woods

Měl tu čest jako jeden z prvních vidět na vlastní oči aktuální stav hry Tigera Woodse. A podle Justina Rose je na tom bývalý dlouholetý golfový král velmi dobře. V tomto týdnu se oba vrací do turnajového kolotoče na Woodsově akci Hero World Challenge na Bahamách.

Pravda, délka jejich absence je hodně rozdílná. Veřejně se ale oba dva představili na golfu společně během letošního Ryder Cupu. Zatímco však Rose hájil barvy Evropy coby hráč, Woods pomáhal Spojeným státům k vytouženému vítězství coby asistent kapitána.

Rose od té doby nehrál kvůli problémům s vyhřezlou ploténkou, a tak musel vynechat závěr letošní European Tour v podobě Final Series. Nyní už je ale podle všeho opět připraven dohry. Stejně jako Tiger Woods!

Ten nastoupil k soutěžnímu golfu naposledy loni v srpnu na Wyndham Championship. Od té doby rehabilitoval po dvou operacích zad, v tomto týdnu už se ale nejen svým fanouškům ukáže.

Na Bahamách poctivě trénuje od konce minulého týdne a v pondělí vyrazil na tréninkovou devítku právě s Rosem. Společnost jim ještě dělali bývalá hvězda New York Yankees Derek Jeter a jeho spoluhráč Tino Martinez.

"Dnes jsme hráli ve větru přesahujícím hranici 20 mil v hodině, který vám nic neodpustí. Kvalita Tigerovy hry ale byla velmi dobrá," zhodnotil pondělní partičku golfu Rose.

Podle něho je Woods na návrat připraven: "Pokud chtěl Tiger otestovat svoji hru v těchto podmínkách, které byly hodně těžké, byla to dobrá zkouška. Rozhodně drivuje skutečně hodně dobře."

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení