Zuskovo smutné déjà vu. Na dalším skvěle rozehraném turnaji neprošel cutem

26.7.2024 - haf

Vodičková při své premiéře na LPGA zabojuje o cut, ztrácí na něj tři rány

Jiří Zuska (foto: GettyImages).

Zuska se na Challenge Tour v Severním Irsku blýskl skvělým startem a je mezi nejlepšími

25.7.2024 - pv

Louis Klein (foto: GettyImages).

Úspěšná cesta Louise Kleina na US Junior Amateur skončila v prvním kole jamkovky

Tadeáš Teťák (foto: GettyImages).

Senzační Teťák suverénně ovládl turnaj Pro Golf Tour v Německu. Pavouček v TOP 20

24.7.2024 - pv

Velký úspěch Kleina. Na US Junior Amateur postoupil do jamkovky, Woodse porazil o 20 ran

Louis Klein (Foto: Getty Images)

Klein začal US Junior Amateur skvěle. Byl u toho i Woods, který viděl trápení syna Charlieho

23.7.2024 - ak

Klára Davidson Spilková v olympijském (Foto: Michaela Valášková)

Doufám, že bude první normální, říká Davidson Spilková před svou třetí olympiádou v Paříži

23.7.2024 - Alois Žatkuliak

David Pastrňák je jednou z hlavních hvězd Golf Hockey Challenge 2024 (foto: Matej Tirpák)

Pastrňák, Nečas a další. Čeští hokejisté vyzvou Slováky v rámci Golf Hockey Challenge

22.7.2024 - haf

Jana Melichová (Foto: LET)

Poslední putt? Věděla jsem, že to zvládnu, přiznala Melichová a výhru věnovala mamince

22.7.2024 - ak

Jana Melichová (foto: Tristan Jones).

Melichová senzačně vyhrála turnaj Ladies European Tour v Nizozemsku. Kousková v TOP 10