Daly vyhrál v kasinu milion a půl, pak peníze vyhodil z okna

John Daly

John Daly je prostě svéráz a jeho bláznivý život připomíná spousta historek. Nyní se podělil o jednu s posluchači rádia ESPN, když zavzpomínal, jak jednou vyhodil z okna auta velkou částku peněz.

Daly strávil v kasinech velkou část svého života. A přišel v nich o spoustu peněz. V minulosti přiznal, že v letech 1991 až 2007 nechal v kasinech asi 55-57 milionů dolarů. V přepočtu tedy asi tak jedna a půl miliardy korun.

Ufff. 

Tu a tam ale samozřejmě také vyhrál, přesto ani v tu chvíli nebylo jisté, že peníze dá zpět na účet nebo alespoň doveze domů.

V pořadu Dana LeBatarda vysílaném na ESPN přiznal, že jednou vyhrál v kasinu 55 000 dolarů, tedy v dnešním kurzu zhruba milion a půl korun. Jeho tehdejší žena Sherrie ho ale i tak sekýrovala kvůli jeho problému s gamblingem, a tak se rozhodl pro radikální krok.

"Řekl jsem jí, že jestli kvůli tomu na mě bude křičet, tak ty peníze vyhodím, až pojedeme po mostu z Memphisu do Arkansasu. A tak jsem pak všechny peníze vyhodil z okna a řekl jí, že pokud je chce, může je jít hledat," zavzpomínal Daly.

Ten pak také své tehdejší ženě nezapomněl připomenout, že nemá práci a že on ji podporuje. A že také platí všechny účty.

"Můj kámoš ji pak vzal do McDonaldu, objednal jí dva cheesburgery, hranolky a sodovku. A řekl jí, že takto může odteď žít, pokud si to tak přeje," dodal Daly.

Sherrie Miller byla Dalyho čtvrtá žena, kterou si vzal v roce 2001 a o šest let později se s ní rozvedl. Nyní je americký bouřlivák zasnoubený s Annou Cladakis, se kterou by se měl v příštím roce opět ukázat v Praze!

Je totiž jednou z prvních potvrzených hvězd čtvrtého ročníku D+D REAL Czech Masters. Během týdne se pak stane kmotrem Dannyho Dědka.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení