Konec nadějí, Petr Dědek do finále q-school Asian Tour neprojde

Petr Dědek

Po druhém kole ještě mohl doufat v zázrak, ale po tom třetím už je i ten nereálný. Petr Dědek jr. zahrál v první fázi q-school Asian Tour podruhé za 75 ran a před finálovým kolem dělí 75. příčku.

Dědek letos zkusil štěstí v kvalifikační škole Asian Tour, domů si ale kartu nepřiveze. Nepostoupí totiž do finálové fáze, ve které budou pro 40 nejlepších připravena plná členství na rok 2017.

Základem bylo postoupit z jednoho ze čtyř turnajů první fáze, což se Dědkovi nepovede. Po třetím kole je totiž v Suvarnabhumi Golf & Country Clubu daleko od děleného 22. místem které jako poslední bude po čtvrtém kolem zajišťovat postup.

Mladý český profesionál hraje v Bangkoku vyrovnaný golf, bohužel nad hranicí paru a ne pod ní. V prvním kole to bylo za 75 ran, ve druhém o dvě rány hůře a ve třetím opět za pětasedmdesát.

V pátek zatím chyboval nejméně z dosavadního průběhu turnaje. Do své skórkarty zapsal jen pět bogey, stejně jako ve čtvrtek ale zahrál také jen dva berdíky a bylo z toho skóre +3.

S celkovými 11 ranami nad par hřiště je Petr Dědek jr. aktuálně šestnáct ran od děleného 20. místa, které momentálně jako poslední zajišťuje postup do finálové fáze. Ve vedení jsou Australan Jack Wilson a Sam Lee z Fidži (oba -14).

Průběžné pořadí q-school naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení