Greenbrier je pod vodou! Situaci monitoruje "kameraman" Bubba

Hřiště Greenbrier

Západní Virginii v posledních hodinách postihly masivní povodně, které se nevyhnuly ani golfovém resortu Greenbrier. Právě zde se však má za necelé dva týdny konat turnaj PGA Tour The Greenbrier Classic. Otázkou je, jestli to bude možné.

Za vše může masivní čtvrteční průtrž mračen, která postihla městečko White Sulphur Springs, ve kterém resort leží. V oblasti byl vyhlášen stav ohrožení, řada lidí se zachránila pouze díky rychlému přesunu do vyšších pater svých domů.

"Něco podobného jsem nikdy neviděl. Teď se ale nesostředíme na resort, hřiště ani nic takového. Naše myšlenky jsou s postiženými lidmi, snažíme se jakkoliv pomoci," vzkázal v prohlášení Jim Justice, majitel resortu Greenbrier.

V oblasti je přitom momentálně přítomný také Bubba Watson, který vlastní jeden z domů v The Greenbrier's Sporting Clubu. Na sociální sítě pak umístil video, které zachycuje jamky 17, 18 a 1.

Asi byste jinak ale nepoznali, že jde o golfové hřiště.

"Modlíme se za Greenbrier a okolí. Jsme bezmocní a stále prší! Nikdy jsem neviděl takhle pršet," vzkázal Watson v dalším tweetu, který umístil na internet v páteční dvě hodiny ráno místního času.

A na Twitter ještě přidal fotku první jamky...

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení