Lexi opouští sociální sítě, kvůli smrti babičky

Lexi Thompson

Ještě před dvěma týdny prožívala pocity absolutního golfového štěstí, když si v Indianapolis připsala své letošní druhé a celkově deváté vítězství na LPGA. Nyní se ale Lexi Thompson zahalila do smutku a pocítí to i její fanoušci.

Populární Američanka se totiž po smrti své babičky rozhodla na nějaký ten čas opustit sociální sítě. Jak sama přiznává, chce se momentálně soustředit především na to podstatné, a to je pouze golf a její rodina.

"Budou mi chybět tvá přání štěstí a spousta lásky ve vzkazech, které jsi mi posílala před a po kolech, malování nehtů nebo jen sezení na terase na čerstvém vzduchu," začala Lexi svůj emotivní vzkaz na Instagramu.

Ten byl nejprve určen její zesnulé babičce: "Pán si tě vzal na lepší místo, snad na tu nejkrásnější zahradu, protože vím, co jsi milovala. ... Vím, že se na nás budeš stále dívat."

 

I will miss your goodluck/LOL (lots of love) texts before or after my rounds , doing your nails, or just sitting outside on the patio in the fresh air with you. The lord has taken you to a better place with hopefully the most beautiful garden because I know that's what you loved. How I saw you yesterday will not be how I remember you I will always remember your beautiful spirit, your laugh and smile . I know you'll always be watching over us with your true love ❤ R.I.P Nana Everybody I'm very sorry but this has been a very hard year emotionally for me and I'm going to step away from social media for a bit. I appreciate all the support from all of you, if anything my management team will upload stuff. But for me it's time to focus on my family and nothing else. Thank you

Příspěvek sdílený Lexi Thompson (@lexi),

Thompson ke svému vzkazu připojila rodinnou vánoční fotografii a závěrem se na nějaký čas rozloučila se svými fanoušky, se kterými často komunikovala právě přes sociální sítě, nejen Instagram.

"Všem se omlouvám, ale je to pro mě hodně těžké. Na nějaký čas tak opustím sociální sítě. Cením si vaší podpory a pokud se něco stane, můj tým to nahraje. Nyní se ale chci soustředit jen na svou rodinu," dodala.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení