Loreta nabízí k členství na rok 2018 atraktivní bonusy

Loreta Pyšely

Přemýšlíte, kde si pro příští sezonu pořídit své členství? Pak zbystřete nad nabídkou Lorety Pyšely, kde nejen že za slušné peníze získáte členství na další sezonu, ale ještě k tomu dostanete zajímavé bonusy a dárky, které budete moci využít jak letos, tak i v příštím roce.

Loreta se rozhodla obdarovat jak své věrné, tak nové členy. Resort totiž oslaví v příštím roce páté výročí otevření hřiště, které bylo navíc v tomto roce opět vyhlášené Hřištěm roku podle časopisu Golf Digest.

A tak se v Pyšelích rozhodlo nadělovat.

"Ke každému druhu členství na rok 2018 hráči dostanou dárek v podobě fee na Loretu. Bez nadsázky je tedy členství pro příští rok výhodnější než kdy předtím," řekl nám manažer Jiří Novosad.

Pokud si navíc pořídíte jakékoliv členství na příští rok, ale pro letošní jste ho na Loretě neměli zařízené, budete moci až do konce aktuální sezony hrát v Pyšelích pokaždé s padesátiprocentní slevou.

Při nabídce členství pak v Pyšelích vycházejí z oblíbené a léty prověřené nabídky. Nechybí tak populární verze Swing, kde za 1550 korun získáte nejen členství v ČGF a jedno fee na osmnáct jamek, ale i jednu dárkovou devítku a již zmíněnou slevu 50 procent na letošní podzimní green fee.

Ta je samozřejmě i součástí nadstavbové verze Swing PLUS, která stojí 3990 korun. "Jedná se o loňskou novinku v naší nabídce, která si rychle našla své příznivce. Na příští rok nabízí mimo registrace v ČGF také čtyři fee na osmnáct jamek," prozradil Novosad.

Pro náročné hráče je zde pak členství Premium na zkoušku v hodnotě 25 000 korun. Díky němu můžete prožít na Loretě celou sezónu 2018 se všemi výhodami životního člena Premium bez toho, abyste se zavazovali vstupním poplatkem do klubu.

Prozkoumat nabídku Loreta Golf Clubu Pyšely se rozhodně vyplatí. Je přehledná a vyplnění on-line přihlášky a odeslání platby vám zabere jen pár minut. A zítra již můžete hrát jako členové na pyšelském hřišti v krásných podzimních kulisách Posázaví.

A to až do konce sezóny na špičkové greeny bez podzimní aerifikace… Slušné, nebo ne? Více informací o všech nabídkách naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení