Volvik útočí na vaše peněženky, nabízí vánoční míčky

Vánoční míčky Volvik

Už jen něco málo přes dva měsíce a jsou tady Vánoce. Svátky klidu, míru a často také bezmyšlenkovitého utrácení spousty peněz. Golfoví výrobci patří mezi ty, kteří toho rok co rok chtějí využít a Volvik se letos rozhodl pálit ostrými!

Společnost, která proslula výrobou barevných golfových míčků, s nimiž hraje od tohoto roku mimo jiné i Bubba Watson (hlavně s růžovými, jak jinak), přichází se speciální vánoční sadou.

Ta obsahuje míčky nejen barevné, ale ještě navíc obdařené vánočními motivy. A musíme uznat, že symboly, na které jsme zvyklí především z babiččiných pletených svetrů, míčkům skutečně sluší.

Konkrétně se jedná o značku míčku Vivid a vánoční krabička bude obsahovat jeho červenou, bílou, zelenou a žlutou variantu.

"Je zde velká poptávka po barevném a zároveň užitečném vánočním dárkovém balení, takže bych chtěl prodejcům doporučit, aby se ozvali co nejdříve. Míček Vivid dokázal, že je mezi golfisty velmi populární," řekl Tony Fletcher, zástupce Volviku pro Británii.

Není tak zatím jisté, zda se vánoční míčky Volvik objeví také v nabídce některého z českých obchodů.

S možnostmi dnešního internetu ale nejspíše nebude nemožné se k nim dostat i v případě, že u nás k dostání nebudou. Na druhou stranu nevíme, zda by nám nebylo líto ty míčky poslat hned druhou ranou do vody...

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení