Další zelené sako pro Liesera! Znovu vyhrál Grabmasters

Ondřej Lieser

Vítězem šestého ročníku stále slavnějšího turnaje Grabmasters se stal obhájce titulu Ondřej Lieser. Ten se jako jediný během tří kol dostal na Grabštejně pod par hřiště a se skóre -4 zvítězil o deset ran před druhým profesionálem v turnaji Alešem Procházkou.

Proč jen během tří kol? To první muselo být letos na Grabštejně nakonec stornované, protože kvůli technickým problémům na hřišti neměli všichni hráči stejné podmínky. Jinak ale česká obdoba slavného Masters opět bavila hráče i desítky fanoušků.

"Moc jsem si to užil. Poslední den s námi šli během celého kola fanoušci, což vždycky potěší a poslední green byl navíc obklopený všemi hráči turnaje. Je to prostě skvělá parta lidí," řekl Lieser, který si pochvaloval od loňska nově osmnáctijamkové hřiště na Grabštejně.

V pátek a neděli ho obešel v paru, v sobotu zamířil o čtyři rány pod něj. Procházka ztrácel po dvou kolech pět ran, ve finálovém kole ale Liesera už neprověřil, když si pohoršil o dalších pět ran.

Nejlepším amatérem, tedy lépe řečeno amatérkou, se stala stejně jako loni Dominika Burdová, která má aktuálně hendikep +0,7.

Dominika Burdová (foto: Ladislav Adámek)

Na tři kola potřebovala celkem 230 ran a o pět ran porazila druhého nejlepšího amatéra Jana Martiníka, který měl přitom před finálovou rundou ránu k dobru. V neděli už ale nestačil.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení