Šance 17 000 000:1! Kamarádi trefili eso na stejné jamce

hole-in-one

To už je větší šance, že vyhrajete ve Sportce. Howie Sher a Brian Halpern vyrazili o víkendu na partičku golfu do Westwood Country Clubu v St. Louis a nikdy na ni nezapomenou. Na jediné jamce totiž oba dva trefili hole-in-one.

Pro všechny golfisty snový okamžik se udál na 113 metrů dlouhém tříparu sedmé jamky. "Tomu, co se stalo, nelze uvěřit," řekl Sher pro St. Louis Post-Dispatch. "Vím, že kurz je diskutabilní, ale vsadil bych se, že vyhrát v loterii je jednodušší," dodal. A má pravdu.

Zatímco šance, že vyhrajete hlavní výhru ve Sportce, je sedm milionů ku jedné, podobný kousek na golfovém hřišti je podle National Hole-In-One Registry reálný v jednom ze 17 milionů případů.

Jako první se na odpališti postavil ke svému míčku 50letý Sher, který vzal do ruky 9-železo a poslal míček přímo do jamky. Celý flight samozřejmě začal slavit. Byl to ale pouze začátek.

"Sledovat, jak tam Howieho míček padá, byla ta nejradostnější věc, jakou jsem zažil na golfovém hřišti. Nikdy jsem ještě neviděl tam eso spadnout. Bylo neskutečné to vidět," přiznal o sedmnáct let mladší Halpern.

A to ještě netušil, co se stane o pár okamžiků později.

"Abych se přiznal, tak jsem se snažil to hlavně trefit, protože jsem měl v sobě spoustu adrenalinu. Ta rána byla trochu tlustá, ale měla dobrý směr," popsal svou životní ránu.

Na rozdíl od svého parťáka ale potřeboval velkou dávku štěstí: "Šlo to na levý okraj greenu na úroveň jamky. Po dopadu se míček odrazil od valu a poté jel z kopce přímo do jamky."

Co se poté dělo na odpališti vám asi popisovat nemusíme.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení