Tiger Woods volá po šortkách, i s kuřecíma nohama

Tiger Woods

Na European Tour se už hráči nemusí celý turnajový týden potit v kalhotách a něco podobného by Tiger Woods rád viděl i na PGA Tour. A to i přes to, že nohy zrovna vyrýsované z posilovny nemá.

Na nejvyšší evropské sérii je možné vytáhnout kraťasy sice pouze v tréninkových kolech nebo Pro-Amu, ale i tak je to pro hráče vítané odlehčení. Alespoň z kraje týdne se nemusí pařit v dlouhých nohavicích.

V zámoří si ti nejlepší profíci vyzkoušeli jaké to je během loňského PGA Championship, který pořádá PGA of America. Na dalších turnajích ale musí chodit od pondělí do neděle po hřišti v kalhotách.

Tiger Woods by byl rád, kdyby se to změnilo.

Tiger Woods během Omega Dubai Desert Classic 2017 (foto: GettyImages)

"Líbilo by se mi to. Hrajeme v těch nejteplejších klimatech, cestujeme se sluncem a hodně našich akcí se hraje v létě. Někteří hráči navíc v zimě jedou do Jižní Afriky nebo Austrálie, kde je zrovna léto," řekl Woods v úterý během živého vysílání Bridgestone Golf na Facebooku.

Sám si šortky v turnajovém týdnu vyzkoušel loni na Omega Dubai Desert Classic a rád by měl podobnou šanci i na PGA Tour: "Bylo by fajn moci nosit kraťasy. I s mýma kuřecíma nohama bych je pořád nosil."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení