Hollywood chce natočit film o první golfové sexbombě

Jan Stephenson

Světová golfová síň slávy před týdnem oznámila, že v roce 2019 uvede do svých řad Jan Stephenson. Tím však výčet poct, které se někdejší golfové sexbombě v poslední době dostalo, nekončí.

Hollywood se chystá její neobyčejný životní příběh zfilmovat. Tvůrci chystaného filmu zvažují, že do role golfové krásky obsadí hvězdnou herečku Margot Robbie, která se již dočkala nominace na Oskara.

O nejprestižnější filmové ocenění bojovala loni za roli ve filmu Já, Tonya, kde ztvárnila jinou bývalou sportovkyni, americkou krasobruslařku Tonyu Harding. Nyní by Robbie ráda přivedla na stříbrné plátno i svou australskou krajanku Jan Stephenson.

"Mluvili jsme o tom, že natočíme film. A Margot Robbie by mě chtěla hrát," uvedla dnes šestašedesátiletá stále aktivní golfistka v pořadu Golf Australia’s Inside The Ropes.

Vítězka tří majorů a 16 turnajů na LPGA měla impozantní kariéru nejen na hřišti, ale i mimo něj. Kromě toho, že pomohla založit profesionální ženskou seniorskou túru a navrhla řadu hřišť po celém světě, natočila mnoho populárních výukových videí.

Především však bývá popisována jako první golfistka na světě, která využívala svou sexualitu v marketingu.

Osmadvacetiletá herečka Margot Robbie se představila mimo jiné ve filmech Vlk z Wallstreet, Legenda o Tarzanovi či Sebevražedný oddíl.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení