Westwoodova múza Helen. Nejlépe hraje po jejím boku

Lee Westwood a Helen Storey

Tajemství úspěchu Lee Westwooda odhaleno. Westymu se nejvíce daří, když má na bagu svou přítelkyni Helen Storey. V této sezóně mu nosila hole dvakrát. A výsledky? Dělené druhé místo až po play off na Made in Denmark a nedělní vítězství na Nedbank Golf Challenge.

Westwood chodí se svou Helen, která je cvičitelkou fitness, od roku 2015. První zkušenost na European Tour jako s kedíkem s ní prožil  loni v lednu v Abú Zabí. A hned z toho bylo dělené osmé místo.

Letos to s ní po boku bylo ještě lepší. Do Dánska si Helen z Czech Masters převezl soukromým tryskáčem a skončil na děleném druhém místě, když o vítězství přišel až v dodatečném play off. Nyní už v Jihoafrické republice doprovázen svou krásnou přítelkyní zvítězil.

S trochou nadsázky řečeno by měl Westwood zvážit propuštění svého caddieho Billyho Fostera. Kdykoliv mu dal volno, nadobyčejně se mu dařilo. I ve Valderramě minulý měsíc, kdy jako kedíka zaměstnal svého syna Sama, a skončil dělený pátý. Odměny tak aspoň zůstanou v rodině.

Helen navíc umí dát kouzelně najevo své emoce. Obrázky, jak v neděli skáče na Westwooda po jeho závěrečném puttu, oblétly celý golfový svět.

I sám Westy pak byl nezvykle naměkko, když svůj triumf hodnotil. "Až do teď jsem měl své emoce celý den pod kontrolou, jak jsem tvrdě dřel," soukal ze sebe po svém vítězství s těžko zadržovanými slzami přiškrceným hlasem.

Z partnerství s Weswoodem má prospěch i jeho přítelkyně. Zřejmě se pod jeho vedením hodně zlepšuje v golfu, jak dokazuje video, které Westy nahrál na svůj Instagram právě v Dánsku.

Helen v rámci Pro-Amu předvedla parádní ránu, za kterou sklidila uznání nejen od fanoušků, ale i od svého přítele a trenéra v jedné osobě.

"Wow, zásah. A dokonce si nezapomněla zvednou své týčko," pochválil Westwood svou Helen.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení