VIDEO: Imitátor jede bomby. Dokonale paroduje i Mickelsona

Jack Bartlett

Jack Bartlett pokračuje ve svých skvělých imitacích špičkových hráčů. Poté, co se staly virálními jeho videa, v nichž si dělá legraci z Dustina Johnsona a Keegana Bradleyho, se pustil i do parodie Phila Mickelsona. Naprosto dokonale.

Tento mladík má vážně talent. Aspoň na napodobování golfových hvězd určitě. Jeho videa, jak paroduje odpaly Johnsona a Bradleyho už jsme vám ukazovali. Teď si vzal na paškál také Mickelsona.

A je to vážně legrace. Bartlettova mimika je opravdu dokonalá a levorukou legendu skvěle karikuje. A to včetně leváckého držení, i když je mladý komik sám pravák. To vše odkazuje na to, že bude i skvělý golfista.

Bartlett si před natočením svého kousku pořídil i dokonalé propriety. Na sebe si oblékl bílou košili, jakou nosí občas i Mickelson. Na ní si nalepil vlastnoručně vyrobené logo sponzora. Stejně tak si počínal i s čepicí.

K videu pak přidal popisek "Z kanceláře přímo na souboj". Myslel tím samozřejmě souboj Mickelsona s Woodsem, který proběhl minulý pátek.

K tomu všemu pro dokonalý obraz Bartlett nasadil jeden z typických Mickelsonových výrazů. Konečný výsledek je prostě perfektní.

Posuďte sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Straight from the office to the match...#TheMatch #tigervsphil #jbimpersonates @philmickelson @tigerwoods

Příspěvek sdílený Jack Bartlett (@jackbartlett18),

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení