VIDEO: Další skvělá parodie. Tentokrát je obětí Bubba Watson

Jack Bartlett

Imitátor Jack Bartlett se stává pomalu ale jistě legendárním. Do své sérii skečů na Instagramu, ve kterých si tropí legraci ze slavných hráčů současnosti, přidal další kousek. Tentokrát si vzal na paškál Bubbu Watsona a opět mu šel skvěle.

Mladého Američana prý začali přemlouvat kamarádi, aby na sociální sítě natáčel a umisťoval své parodie hráčů, které předváděl nejprve jim. Bartlett se nechal přemluvit a od té doby baví i celý svět.

Jeho videa se staly virálními. Z nejbližšího okolí jeho rodiny, přátel a známých je jeho instagramová bublina nafoukla už do 12 500 sledujících.

Nejdřív napodobil Dustina Johnsona, pak Keegana Bradleyho, u něhož si utahoval z jeho pomalé hry. Pak geniálně předvedl herní stereotypy Phila Mickelsona a v posledním příspěvku předvedl Bubbu Watsona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You’re welcome..@bubbawatson #urwelcome #jbimpersonates

Příspěvek sdílený Jack Bartlett (@jackbartlett18),

U dvojnásobného šampiona Masters mu za inspiraci posloužilo Bubbovo video ze soukromého tryskáče. A protože je Bartlett perfekcionista, nalepil si na tvář dokonce i pihu jako má Bubba. Tenhle kluk nás teď hodně baví a těšíme se, co zase předvede a hodí na Instagram příště.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení