Poulter mistrovsky vytrolil Američany za Ryder Cup

Ian Poulter

Ian Poulter má svérázný druh humoru, se kterým se dvaačtyřicetiletý Angličan nejednou ocitl na hraně. Je to případ i jeho poslední aktivity na Instagramu, kterou v USA, pokud ji nebudou brát s nadhledem, nemusí každý vydýchat.

Poulter si však pouze užívá výsady, která patří vítězům. A letošní vítězství evropského týmu v Ryder Cupu v Paříži bylo obzvláště sladké, tak proč to poraženým Američanům s odstupem měsíců ještě jednou nepřipomenout.

Poulter to navíc udělal velmi vtipně. Oblékl si na sebe americké fanouškovské tričko s nápisem Beat Europe (Porazit Evropu). Vyfotil se s ním v zamyšlené póze a umístil na Instagram s provokativní otázkou, kde je na tom tričku chyba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can anyone spot the mistake in this photo.. @rydercupteameurope

Příspěvek sdílený Ian Poulter (@ianjamespoulter),

Za chvíli přidal další fotku. Předtím však tričko trochu upravil, než na další fotce zapózoval s blaženým výrazem a Ryder Cupem v ruce. Na tričku už byl totiž nápis "Nemůžeš porazit Evropu".

"Je to OK, už jsem tu chybu vyřešil. Jak to vypadá teď?" přidal komentář.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s ok I managed to fix the mistake... How does it look now ? @rydercupteameurope

Příspěvek sdílený Ian Poulter (@ianjamespoulter),

Poulter si však něco takového může dovolit. Letos si po letech 2004, 2010, 2012 a 2014 užívá již své páté vítězství v Ryder Cupu, v němž má skvělou kariérní bilanci 14-6-2. Naposledy v Le Golf National uhrál skóre 2-2-0, když v si v singlech vychutnal vítězství i nad Dustinem Johnsonem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení