VIDEO: Thomas si "narovnal" dogleg, vytěžil z toho birdie

Justin Thomas dogleg

Justin Thomas prožil divoký závěr prvního kola Sony Open in Hawaii. Na posledních pěti jamkách už nezapsal par, když vše začalo hodně odvážnou strategií na čtyřparu čtrnácté jamky. Tento levý dogleg hraje většina hráčů konzervativně, Thomas ale šel rovnou po tyči!

Sice k ní nemohl dopálit, ale jinak 405 metrů dlouhou jamku si pořádně zkrátil. Druhou ránu totiž hrál už z pouhých 66 metrů, a i když to bylo z roughu, protože míček až na fairway nedoskákal, Thomas toho využil.

Přihrál si totiž na zhruba čtyři metry, ze kterých míček do jamky poslal a do skórkarty zapsal birdie. Úspěšně zvládnutá riskantní strategie ho ale pro zbytek kola příliš nenakopla.

Na dalších třech jamkách zahrál pokaždé bogey a jen díky eaglu na poslední jamce, který pro něho ten den byl už druhý, se dostal alespoň na skóre -3 a dělenou 17. příčku, šest ran za vedoucího Adama Svenssona.

Pokud vás zajímá, jaké kousky bude nejen Thomas předvádět na Havaji v kole druhém, nalaďte si v noci za pátka na sobotu Golf Channel. Přímý přenos začíná v jednu hodinu po půlnoci.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení