Reed prý poslal spoluhráčům z Ryder Cupu omluvnou sms

Patrick Reed

Čtyři měsíce po drtivé porážce Američanů v Ryder Cupu zůstávají příběhy z Paříže stále živé. Hlavně ten, který se týká Patricka Reeda. Když už se konečně veřejně usmířil s Jordanem Spiethem, přidal další historku 'k lepšímu' Brooks Koepka.

Ačkoliv bývá zpravidla Reed ten špatný, tentokrát bychom se nedivili, pokud by se on cítil po právu dotčený posledními průsaky z kabiny amerického týmu, které médiím v New Yorku poskytl právě Koepka.

Ten byl jedním z 12 Američanů, kteří loni nedokázali držet krok s výběrem kapitána Thomase Bjorna. A to i přesto, že Koepka s Reedem měli v držení tři ze čtyř major titulů v roce 2018.

Reed byl ke své velké nelibosti, která se stala jádrem pozdějších mediálních svárů a objektem novinových titulků, oddělen kapitánem Jimem Furykem od Spietha, s nímž dříve tvořil úspěšnou dvojici.

Způsob tvoření dvojic pak označil za "kamarádský systém".

"Je jasné, že události začaly kvůli Patrickovi žít vlastním životem. Dostali jsme skupinovou textovku. Bylo v ní něco jako jeho omluva," prozradil Koepka překvapivou věc, která nyní od něj zazněla poprvé. Reed prý také poslal spoluhráčům vzkaz, ve kterém stálo: "Nevěřte všemu, co se píše."

I Koepka se ale dostal po Ryder Cupu do titulků kvůli údajné šarvátce s Dustinem Johnsonem. "Byla tam spoustu lží, které se vyrojily. Mnoho nepravd a nepravdivých tvrzení, které kolem byly řečeny," řekl Koepka.

"Jak to bylo mezi mnou a DJem jste viděli. Pokud bychom se opravdu poprali, jeden z nás by měl určitě monokl, to vám slibuji," pravil loňský vítěz PGA Championship, který si v New Yorku jako šampion tohoto majoru odbyl propagaci následujícího ročníku na Bethpage Black Course.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení