Inovativní šampion Czech Masters prodává plochu na bagu

Thomas Pieters

Thomas Pieters se toho nebojí. Na European Tour letos originálním způsobem upozorňuje na prázdné místo na svém bagu, a nabídl ho jako reklamní plochu k prodeji.

"Tato reklamní plocha je k pronájmu."

Nápis, který je běžně k vidění na billboardech, či zdech domů. Ale aby takto nabízel reklamní plochu profesionální golfista na svém bagu, navíc na úrovni European Tour, to není vůbec běžná věc.

Vítěz D+D REAL Czech Masters z roku 2015 a šampion celkem tří turnajů na European Tour však boří předsudky. Než by nechal místo na svém bagu prázdné, raději na něj umístil nápis "Na prodej". A to rovnou ve třech jazycích - v angličtině, holandštině a čínštině.

Trenér Jamie Gough si toho všimnul na drivingu na právě probíhajícím Maybank Championship v Malajsii a okamžitě fotku Pietersova bagu pustil přes Twitter do světa. Uvidíme, jaký bude ohlas.

V uplynulých 18 měsících Pieters toto místo na bagu využíval k propagaci několika různých projektů, ke kterým měl osobní vazbu. Promoval například turnaj Belgian Knockout, či bratrovu kreativní agenturu OWOW.

Nyní se tento prostor rozhodl zpeněžit a jde tomu naproti. Nakonec proč ne. Pieters tím možná vytvořil nový přístup k hráčskému marketingu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení