OBRAZEM: Představení Else jako hvězdy Czech Masters

celá fotogalerie (20) » TK Czech Masters

Ve středu zhruba půl hodiny před polednem byly v pražském hotelu Vienna House Andel’s Prague oznámeny největší hvězdy letošního D+D REAL Czech Masters. Tou nejzářivější, která na 6. ročník turnaje European Tour v Česku na Albatross dorazí, je Ernie Els.

Společně s ním se v polovině srpna, konkrétně od 15. do 18., představí českým golfovým fanouškům minimálně ještě Lee Westwood, Pádraig Harrington a Thomas Bjorn. Nemusí ale zůstat pouze u nich.

Petr Dědek, majitel promotérské společnosti Relmost, prozradil, že se jedná ještě s dalšími hráči, mimo jiné populárním Angličanem Eddiem Pepperellem nebo Němcem s českými kořeny Alexem Čejkou.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

Co je naopak jasné už nyní, tak že si na Czech Masters zahraje opět minimálně 10 českých golfistů. Chybět mezi nimi určitě nebudou Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Aleš Kořínek nebo Petr Gál. Své místo budou mít také dva amatéři.

Jednoho z nich nominuje Česká golfová federace, která se s turnajem opět výrazně propojí. Zda to bude Šimon Zach, nebo někdo jiný, se ještě uvidí. Dlouhodobě nejlepší český amatér totiž letos plánuje přestup k profíkům, a ještě není jasné, zda to bude před turnajem, nebo po něm.

Ty nejlepší fotky z tiskové konference zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení