Lexi si na Velký pátek zahrála s Trumpem a antifeministou

Lexi Thompson a Donald Trump

Prezident USA Donald Trump neměl od svého nástupu do úřadu nikdy problém najít si čas na golf. O Velikonocích mu to ale nikdo vyčítat nebude. Neměl nikdy ani problém najít si k sobě nějakého slavného parťáka, či dva. Tentokrát zabrousil do ženské golfové špičky, když si dal rundu s Lexi Thompsonovou.

Zahrál si s ní na Velký pátek a připojil se k nim i známý hlas republikánské strany Rush Limbaugh, rozhlasový moderátor a bavič.

Jak dobře se v jeho přítomnosti cítila Lexi, nevíme, ale je to přinejmenším trochu paradoxní dvojice, kterou prezident hostil ve svém Trump International Golf Clubu ve West Palm Beach na Floridě.

Limbaugh je totiž skalní konzervativec a často se ve svých pořadech strefuje do feminismu, o kterém prohlásil, že vznikl proto, aby "umožnil neatraktivním ženám snadnější přístup do většinové společnosti".

Na zveřejněných fotografiích na Twitteru se ale trojice tváří spokojeně, a Trump si tak mohl odškrtnout dalšího špičkového golfistu, se kterým si jako prezident zahrál. Mezi dalšími vyčnívají Tiger Woods, Jack Nicklaus, Dustin Johnson, Rory McIlroy, Bryson DeChambeau a nyní i Lexi.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení